سفرت-رو-از-نو-بساز-00002

تنها کافیه «عضو» یکی از تیم‌های «سفرساز» سفرزون بشید و بعدش، با استفاده از « اپلیکیشن سفرزون » یا «وبسایت» سفرزون و انجام فعالیت هرچه بیشتر در این پلتفرم هوشمند، امتیازاتتون رو افزایش بدید و به تیمتون کمک کنید تا حدنصاب امتیاز تیمیش، بالاتر و بالاتر بشه و درنهایت به تیمتون کمک کنید که بیشترین امتیاز ممکن رو کسب کنه!

  • تیم اول: ۱۰ میلیون تومان که تقسیم می‌شه بین ۱۰ نفر برتر همان تیم.
  • تیم دوم: ۴ میلیون تومان که تقسیم می‌شه بین ۱۰ نفر برتر همان تیم.
  • تیم سوم: ۲ میلیون تومان که تقسیم می‌شه بین ۱۰ نفر برتر همان تیم.

شرایط شرکت توی کمپین «سفرتوازنوبساز!»

نکته ۱: قبل از اضافه کردن جاذبه جدید حتما و حتما از تکراری نبودن جاذبه مطمئن بشید و اگر جاذبه‌ای که می‌خواستین اضافه کنید تکراری بود و در سایت سفرزون قبلا وجود داشته، به جای اضافه کردن برید ویرایش کنید و عکس و متنش رو تغییر بدید.

از طریق « همه جاذبه » می‌ تون رو جستجو کنید.

نکته ۲: شما هر روز با سر زدن به آدرس همین صفحه، می‌تونید به صورت لحظه‌ای و آنلاین، از امتیاز کلی تیم‌تون باخبر بشید و درصورت سبقت گرفتن دیگر تیم‌ها از شما، فعالیت‌تون رو توی سفرزون بیشتر کنید تا مجموع امتیازهاتون بیشتر بشه. ضمن اینکه تیم پشتیبانی سفرزون نیز بطور کامل در کنار شما عزیزان خواهد بود و پاسخگوی درخواست‌ها و پرسش‌های شما توی این ایام، هست.

نکته ۳: سرگروه تیم شما موظفه که نسبت به فعالیتهای سفرزونی اعضای تیمش با خبر بشه و اونها رو از طریق پیج یا اکانت شبکه‌ی اجتماعی خودش، توی هر بستری که باشه، ترغیب کنه که هم‌تیمی‌هاش توی سفرزون بیشتر فعالیت کنن تا امتیازات تیمشو بیشتر و بیشتر کنه.

نکته‌ ۴: تاریخ آغاز کمپین سفرتوازنوبساز هم از ۲۵ اسفند شروع می‌شه و تا ۱۷ فروردین ۹۸ ادامه داره.

نکته‌ ۵: پس از پایان کمپین و حد اکثر ۱۵ روز بعد از شمارش امتیازات و بررسی کاربران فعال در این کمپین، جوایز شما اهدا خواهند شد.

چگونگی کسب امتیاز توی سفرزون

ثبت نام و تکمیل پروفایل در سفرزون از طریق سایت ۲۰۰ امتیاز

ثبت نام و تکمیل پروفایل در سفرزون از طریق اپلیکیشن ۵۰۰ امتیاز

تعریف جاذبه ۸۰۰ امتیاز

افزودن عکس به جاذبه‌های قبلی ۳۰۰ امتیاز

ثبت نظر و کامنت ۲۰۰ امتیاز

لایک مطالب و برنامه‌ها ۵۰ امتیاز