استانبول یکی از محبوب ترین جاهای دیدنی دنیا است که افراد زیادی علاقه دارند از نزدیک زیبایی های آن را تماشا کنند. اما هزینه های بالای سفر به استانبول با وضعیت اقتصادی این روزهای مردم جور در نمی آید، از همین رو لحظه آخر فرصتی استثنایی ایجاد کرده است که بتوانید با قیمت های ویژه راهی این مقصد توریستی شوید و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنید.

قیمت تور استانبول را در لحظه آخر آنلاین مقایسه کنید.

در سایت لحظه آخر متناسب با همه اقشار جامعه تورهای گردشگری وجود دارد. تور ارزان استانبول نیز در این سایت در انواع مختلف هوایی، زمینی و لحظه آخری برگزار می شود؛ تورهای لحظه آخری به سبب آفرهای ویژه ای که دارد، با قیمت بسیار مناسبی در اختیار گردشگران قرار می گیرد. همچنین تورهای زمینی هم نسبت به تورهای هوایی ارزان تر هستند.

قیمت تور هوایی استانبول

تور استانبول هوایی رایج ترین نوع تور است که سفر با آن بسیار راحت بوده و از لحاظ صرفه جویی در زمان بهترین گزینه است. اگر ترجیح می دهید سفری راحت و سریع داشته باشید، لحظه آخر تور استانبول هوایی را به شما پیشنهاد می دهد. در ضمن هنگامی که با تور سفر می کنید خرید بلیط هواپیما به عهده آژانس مسافرتی بوده و با مشکلاتی مثل پیدا نشدن بلیط مواجه نخواهید شد.

بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا استانبول ۲۰۴۱ کیلومتر ?۳ الی ۳:۳۰ ساعت

ایرلاین ها: قطر ایرویز، قشم ایر، لوفتهانزا، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی امارات، آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، ایر عربیا، بوتا ایرویز، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و پگاسوس ایرلاینز

تور لحظه آخری استانبول؛ پیشنهاد ویژه لحظه اخر

تور لحظه آخری استانبول به توری گفته می شود که چند روز یا چند ساعت قبل از پرواز (به دلیل پر نشدن ظرفیت) در سایت ها به فروش گذاشته می شوند. این نوع تورها نسبت به تورهایی که قابلیت رزرو از ماه ها قبل را دارند، هزینه کمتری داشته و انتخابی به صرفه محسوب می شوند. می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، تور استانبول لحظه آخری را رزرو نمایید و از تخفیف های ۵۰ درصدی وب سایت لحظه آخر بهره مند شوید.

آفر ویژه تور استانبول در لحظه آخر 1

تور زمینی استانبول؛ ارزان و با قیمت مناسب

تور استانبول زمینی نسبت به تور هوایی هزینه بسیار کمتری دارد و مسافران جهت حمل بار با محدودیت حجم مواجه نیستند اما ایراد این نوع تور زمانبر بودن آن است به همین دلیل این تور برای افرادی که برنامه ریزی خاصی دارند مناسب نیست.

فاصله زمینی تهران تا استانبول ۲۰۰۰ کیلومتر ?۳۵ ساعت

آیا ترکیه نیاز به ویزا دارد؟

برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا ندارید ولی توجه داشته باشید پاسپورتی که ارائه می دهید باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. به طور کلی از زمان ورود به ترکیه در صورتی که نخواهید مشغول به کار یا تحصیل شوید، این امکان را دارید که تا ۹۰ روز در این کشور بمانید.

اگر از آن دسته مسافرانی هستید که قیمت و هزینه تور برایتان از اولویت بالایی برخودر است. پس باید درباره نرخ و هزینه تورها اطالاعات بیشتری داشته باشید تا بتوانید برای سفرتان برنامه ریزی بهتری داشته باشید. همچنین باید بدانید که این قیمت‌ها در شهرهای مختلف ترکیه متفاوت است. به عنوان مثال: قیمت تور آنتالیا بسته به فاکتورهای زیادی نظیر: زمان اقامت، نوع ایرلاین و هتل تعیین می‌شود.

تور لحظه‌ای استانبول با ارزان ترین قیمت

با مراجعه به سایت لحظه آخر تورهای مختلفی را می توانید مشاهده و خریداری نمایید. این تورها در ایام مختلفی از سال ارائه می شوند و شما این امکان را دارید با توجه به نیاز خود و همچنین زمانی که قصد سفر دارید، یکی را انتخاب کنید، همچنین می توانید تورهای خود را بر اساس مدت زمان اقامت نیز انتخاب کنید. تور ترکیه لحظه آخری را می توان با استفاده از فیلترهایی که در سایت موجود است پیدا کرده و خریداری نمایید.