امروز قصد داریم سری به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های تهران، یعنی خیابان اندرزگو بزنیم. این خیابان را به دوردورهای شبانه و وقت‌گذرانی می‌شناسند. اندرزگو به پاتوق جوانان تبدیل شده است و بسیاری از جوانان از مناطق مختلف شهر برای خوشگذرانی به این خیابان می‌آیند. در اندرزگو چندین و چند رستوران مختلف وجود دارد که می‌تواند به پاتوق جدید خود شما تبدیل شود. در این مقاله قصد داریم تا بهترین رستوران های اندرزگو را به شما معرفی کنیم.

۱. مرغ سوخاری خروس اندرزگو

رستوران های اندرزگو

مرغ سوخاری خروس اندرزگو در اواسط بلوار اندرزگو قرار دارد. این رستوران همان طور که مشخص است، فقط انواع سوخاری ارائه می‌دهد. جالب اینجاست که وقتی مرغ سوخاری خروس اندرزگو افتتاح شد، به‌سرعت شهرت پیدا کرد. در حال حاضر این رستوران یکی از بهترین رستوران های اندرزگو به حساب می‌آید و همیشه شلوغ است. البته نگران نباشید، پرسنل رستوران عملکرد بسیار سریع و عالی دارند و به همین خاطر در کمترین زمان ممکن، سفارشتان حاضر می‌شود. در ضمن اگر بخواهید، می‌توانید به‌صورت بیرون‌بر سفارش دهید.

۲. دونر گاردن یکی از بهترین رستوران های اندرزگو با سبک ترکی

دونر کباب یکی از خوشمزه‌ترین و معروف‌ترین غذاهای ترکیه است. شاید شما هم هنوز طعم دونر کباب واقعی را در تهران نچشیده باشید. همه ادعای بهترین دونر را دارند؛ اما هیچ کس نمی‌تواند آن طعم نوستالژی و اصیل دونر ترکیه را ارائه دهد. خوشبختانه دونر گاردن انواع دونر را با همان ادویه‌های ترکیه ارائه می‌دهد. به همین خاطر دقیقاً همان طعمی را دارد که می‌توانید در خود استانبول تجربه کنید. رستوران دونر گاردن بسیار شیک است و فضای آن را به‌صورت مدرن طراحی کرده‌اند. در این رستوران انواع غذاهای ترکی نیز سرو می‌شود؛ اما تمرکز آن روی دونر کباب گوشت است.

۳. برگرلند اندرزگو

رستوران های اندرزگو

بین خودمان باشد، آیا آهنگ سوسن خانم را به یاد دارید؟ گروهی جوان که با چند آهنگ توانستند مدت طولانی در قلب جوانان جا پیدا کنند. خب می‌پرسید این رستوران چه ارتباطی به آن‌ها دارد؟ در اصل برگرلند اندرزگو به گروه بروبکس تعلق دارد. همین موضوع توانست در روزهای اول، برگرلند اندرزگو را حسابی شلوغ کند. البته از حق نگذریم، هم فضای خوبی دارد و هم غذاهایی با کیفیت عالی ارائه می‌دهد. در این رستوران می‌توانید انواع پیتزا و ساندویچ را در کنار سالاد و پیش‌غذا سفارش دهید؛ اما خب همان طور که از نام  برگرلند اندرزگو مشخص است، همه آن را به برگر‌های تپل و خوشمزه می‌شناسند!

۴. رستوران هانی نامی آشنا در بین رستوران های اندرزگو

رستوران های اندرزگو

رستوران هانی را که حتماً می‌شناسید؟ حتی از روی این رستوران، یک سریال تلویزیونی ساخته شد. رستوران هانی یکی از بهترین و معروف‌ترین رستوران‌های زنجیره‌ای ایران به حساب می‌آید. این رستوران در جاهای مختلف شهر شعبه دارد و یکی از بهترین شعب آن شعبه اندرزگو است. رستوران هانی انردزگو در ساختمانی ۲ طبقه قرار دارد و به‌صورت سلف سرویس فعالیت می‌کند. در این رستوران خبری از غذاهای سوسولی و فرنگی نیست و می‌توانید کوفته تبریزی، ته‌چین، انواع خوراک و کباب‌های ایرونی نوش جان کنید.

۵. میخوش اندرزگو

میخوش بی‌تردید یکی از بهترین رستوران های اندرزگو به حساب می‌آید. این رستوران در ساختمانی ۲ طبقه واقع شده است و به‌صورت همزمان می‌تواند از حدود ۱۳۰ مهمان پذیرایی کند. میخوش اندرزگو جزو رستوران‌های ایتالیایی است که منویی بسیار متنوع و البته خوشمزه دارد. همه ما عاشق غذاهای ایتالیایی هستیم. از پیتزا تا پاستا و پنه باب دل همه ماست و البته که سرآشپز میخوش اندرزگو نیز دست پخت بسیار عالی دارد. فضای داخل رستوران را بسیار شیک و مدرن درست کرده‌اند و در آن از بهترین میز و صندلی شیک و لوکس استفاده شده است. مواد اولیه مورد استفاده در غذاها بسیار تازه هستند و می‌توانید از خدمات پارکینگ رستوران نیز بهره‌مند شوید.

۶. جگرکی شبزدگان

شاید با توجه به اینکه اندرزگو جزو مناطق گران‌قیمت تهران است، کسی انتظار جگرکی در آن را نداشته باشد؛ اما خب جگرکی شبزدگان یکی از بهترین رستوران های اندرزگو است که دو شعبه مختلف هم دارد. بد نیست بدانید که این جگری پاتوق بسیاری از سلبریتی‌های مشهور است. از علی آقا دایی تا علی کریمی و پوریا پورسرخ تا مرحوم پاشایی در این رستوران حضور داشتند و می‌توانید تصاوی ر یادگاری آن‌ها را روی دیوار ببینید. این جگرکی در اکثر مواقع شلوغ است و تا ساعات پایانی نیمه‌شب هم به فعالیت خود ادامه می‌دهد. کیفیت غذاهای این جگرکی در سطح بالایی قرار دارد و البته کمی گران است.

۷. پیتزا شب

رستوران های اندرزگو

پیتزا شب یکی از دنج ترین رستوران های اندرزگو به حساب می‌آید. این رستوران فضایی بسیار آرام و دوست‌داشتنی دارد. فضای داخلی رستوران را با نورپردازی بسیار زیبا طراحی کرده‌اند. همچنین همیشه صدای موسیقی آرام در فضا به گوش می‌رسد. در این رستوران می‌توانید انواع مختلف پیتزا از پیتزا سبزیجات تا پپرونی و پیتزا مخلوص سفارش دهید. این رستوران کیفیت غذاهای بسیار عالی دارد و قطعاً عاشق آن می‌شوید.

خب دوستان عزیز، با بهترین رستوران های اندرزگو آشنا شدید. آیا تا کنون تجربه حضور در این رستوران‌ها را داشته‌اید؟ اگر اینطور است، تجربیات خود را با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید. در ضمن اگر رستورانی را می‌شناسید که باید به دوستان معرفی شود، در بخش نظرات به ما بگویید!