اگر بخواهید از میان خوشمزه‌ترین خوراکی‌ها یکی از آن‌ها را انتخاب کنید، قطعا یک گزینه جذاب، متنوع و بی‌نظیر، شیرینی‌ است. این خوراکی خوشمزه و جذاب، سال‌هاست که انتخاب اصلی مردم به شمار می‌رود و هرگاه شادی در پیش دارند، شیرینی را ضمیمه شادی‌ و حال خوبشان می‌کنند. در پایتخت پر است از شیرینی‌فروشی‌های متنوع جدید و قدیمی که بعضی‌هایشان یادآور نوستالژی و روزگار قدیمی تهران‌ اند با همان شکل و شمایل؛ و بعضی‌هایشان زیبایی مدرنیته را به همراه دارند. اگر دوست دارید در میان بهترین شیرینی فروشی‌های تهران قدم بزنید و طعم حال و گذشته را زیر زبانتان مزمزه کنید و از حال خوبتان لذت ببرید، با سفرزون همراه باشید:

شیرینی بی بی ؛ یار غار یوسف آباد

شیرینی بی بی که در گروه بهترین شیرینی‌ فروشی‌های تهران جای گرفته است، در حدود ۶۰ سال پیش در یکی از کوچه‌های فرعی محله  یوسف‌ آباد تاسیس شد. شیرینی فروشی محبوب بی بی، در ابتدا نام “شیرینی سرا” را برای خودش انتخاب کرد. کیفیت و طعم شیرینی‌ها، کیک‌ها و باقلواهای بی‌بی آنقدر بالا بود، که در مدت کوتاهی به یک مکان معروف و دوست داشتنی برای اهالی یوسف آباد و دیگر محله‌های تبدیل شد.

شیرینی‌سرا، بعدها به نام بی بی تغییر کرد و امروزه همچنان کیفیت و محبوبیت خودش را حفظ کرده است. مشتریان شیرینی بی بی از جاهای مختلف پایتخت به آنجا می‌روند تا بهترین شیرینی را تهیه کنند و از طعم بی‌نظیر آن لذت ببرند. یادتان باشد اگر به این شیرینی فروشی رفتید، حتما کیک‌های شکلاتی آنجا را تهیه کنید و از خوشمزگی آن شگفت‌زده شوید. اکلر فرانسوی ( یک نوع دسر فرانسوی شبیه نان خامه‌ای)، کیک پسته‌ای و کرم بروله نیز از دیگر شیرینی‌های بی بی به شمار می‌رود که می‌توان گفت محشراند!

اگر از آن دسته آدم‌هایی هستید که باقوای دوست دارید و پای ثابت چای‌هایتان، باقلواست، باید بدانید که باقلواهای بی بی حرف ندارند و پیشنهاد می‌شود که حتما آن را امتحان کنید. کارکنان شیرینی فروشی بی بی بسیار خوش‌ برخورداند و با حوصله سفارش شما را آماده می‌کنند. در شب‌های تعطیل و مناسبت‌های خاص، شیرینی فروشی کمی شلوغ می‌شود و ممکن است مدتی را در صف سفارش بمانید؛ اما مطمئن باشید که این انتظار ارزشش را دارد.

شیرینی بی بی دقیقا همان جایی است که کیفیت، خوشمزگی و جذابیت را در کنار هم می‌توانید پیدا کنید. پس برای چشیدن این طعم لذیذ و فوق‌العاده هر چه سریعتر به شیرینی فروشی بی بی بروید.

اطلاعات شیرینی فروشی بی بی

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۲۲ شب.

محدوده قیمتی: رو به بالا

آدرس شیرینی بی بی: تهران، یوسف آباد، میدان کلانتری، خیابان مدبر (مهرام)، خیابان ۳۰.

شیرینی بی بی | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
شیرینی بی بی

شیرینی قنادی دانمارکی ویلا ؛ محبوب دل‌ها

اگر دوست دارید بدانید که اولین شیرینی دانمارکی را کدامیک از قنادی‌های تهران برای اولین بار عرضه کرد، باید بدانید که شیرینی قنادی دانمارکی ویلا بود!

شیرینی دانمارکی ویلا نیز یکی از قدیمی‌ترین و بهترین شیرینی فروشی‌های تهران است که خوشمزه‌ترین شیرینی‌های دانمارکی را می‌فروشد. شهرت و معروفیت شیرینی‌های دانمارکی ویلا زبانزد است و اگر از مادر و پدر یا بزرگترهایتان بپرسید، حتما آنجا را به خاطر دارند.

پس از گذشت سال‌ها، دانمارکی ویلا همچنان با همان کیفیت کار می‌کند و با قیمت اندک، یک عصرانه لذیذ را به شما می‌دهد.

از میان انواع دانمارکی‌های جذاب این شیرینی فروشی، دانمارکی شکری، حرف اول را می‌زند. فراموش نکنید که برای نوش جان کردن دانمارکی شکری تازه، حتما ساعت ۱۰ صبح آنجا باشید تا بتوانید آن را داغ داغ و همراه با چای امتحان کنید. اگر در ساعت ۱۶ عصر به این شیرینی فروشی قدیمی بروید، صف دراز و طویلی از مشتری‌ها را می‌بینید که در انتظار دانمارکی‌های جذاب آنجا هستند! البته اگر شانس بیاورند و شیرینی‌ها تمام نشود. چرا که دانمارکی‌های دوست داشتنی ویلا در چشم به هم زدنی خریداری می‌شوند. شیرینی قنادی دانمارکی ویلا، ۶۱ سال است که همان طعم، مزه و کیفیت قبلی را ارائه می‌دهد و همچنان محبوب دلهاست.

شعبه اصلی دانمارکی ویلا در خیابان ویلا قرار دارد و شعبه دوم آن در محدوده پاسداران است که همان طعم و کیفیت محبوب و دوست داشتنی را به شما هدیه می‌کند.

اگر دوست دارید این قنادی ۶۱ ساله را از نزدیک ببینید و طعم حقیقی شیرینی دانمارکی را بچشید، حتما به شیرینی قنادی دانمارکی ویلا سر بزنید.

اطلاعات شیرینی قنادی دانمارکی ویلا

ساعات کاری: ۸ صبح الی ۲۱ شب.

محدوده قیمتی: ارزان

آدرس شیرینی قنادی دانمارکی ویلا: تهران، خیابان انقلاب، خیابان نجات اللهی، بالاتر از خیابان طالقانی.

شیرینی قنادی دانمارکی ویلا

قنادی شیرینی وزرا ؛ ویول سابق

تا به حال برایتان پیش آمده که با رفتن به یک مکان خاص و یا مزه‌مزه کردن یک طعم به خصوص در زمان سفر کنید و به سال‌ها قبل بروید؟ باید بدانید که با رفتن به قنادی شیرینی وزرا چشیدن طعم‌های بی‌نظیر کیک و شیرینی‌های آن، خودتان را در میانه سال ۱۳۵۲ می‌یابید!

قتادی وزرا نیز یکی دیگر از بهترین شیرینی‌ فروشی‌های تهران به شمار می‌رود که خالق شیرینی‌های بی‌نظیر، مشهور و دوست داشتنی است.

این قنادی قدیمی با ظاهر نوستالژیک و رنگ بنفش دیوارها و تزیینات، آنچنان در پایتخت خودنمایی می‌کند که اگر یک بار به آنجا بروید، مشتری دائمی آن می‌شوید. ویول در زبان فرانسوی به معنی رنگ بنفش ملایم است و رنگ دکور و تزیینات شیرینی وزرا، آن را برایمان تداعی می‌کند.

قنادی شیرینی وزرا به کیک سبزش مشهور است و طعم بی‌نظیر آن همه را عاشق خودش می‌کند. این کیک، از کرم‌خامه فرانسوی، بیسکویت کیک اتریشی و مارسیپان (خمیر بادام) درست می‌شود و طرفداران خاص خودش را دارد. علاوه‌بر کیک سبز، طعم پروک و گاتا، زولبیا و بامیه، باقلوا و سوهان عسلی ویول نیز نظیر ندارد و تجربه جدید و جذابی است.

اگر هوس یک شیرینی خوشمزه را در مکانی متفاوت و با عطر و بوی دهه ۵۰ کرده‌اید، شیرین وزرا یک انتخاب برتر برای شماست.

اطلاعات قنادی شیرینی وزرا

ساعات کاری: ۱۸:۳۰ عصر الی ۲۱ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس قنادی شیرینی وزرا : تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، بالاتر از سینما کانون، جنب بانک‌ ملی.

قنادی شیرینی وزرا | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
قنادی شیرینی وزرا

قنادی شیرینی ناتلی ؛ یک طعم محبوب قدیمی

از دیگر قنادی‌های محبوب پایتخت که برون شک در گروه بهترین شیرینی فروشی‌های تهران هم جای می‌گیرد، می‌توان به قنادی شیرینی ناتلی اشاره کرد. این شیرینی فروشی جذاب، نزدیک به ۵ دهه است که در تهران فعالیت می‌کند و در ابتدا با نام ناتالی فعالیت می‌کرد، اما بعدها به ناتلی تغییر یافت.

در قنادی شیرینی ناتلی، می‌توانید تازه‌ترین کیک‌ها و شیرینی و خوشمزه‌ترین طعم‌ها را امتحان کنید و از مزه خوبشان شگفت‌زده شوید. از معروف‌ترین شیرینی‌های ناتلی، باید از پای شاتوت نام برد که حتی در فصل زمستان هم با شاتوت تازه آماده می‌شود.

ناتلی یک قنادی معمولی نیست، بلکه طبقه دوم آن، تبدیل به کافه شده است و پس از سفارش شیرینی، می‌توانید در قسمت کافه، آن را با قهوه ناب و دیگر نوشیدنی‌ها میل کنید. کیک‌های قنادی ناتلی نیز حرف ندارد و پای ثابت جشن‌ها به حساب می‌رود. از دیگر خوشمزه‌جات این شیرینی فروشی انواع مافین، پای، دونات، کیک شکلاتی و شرینی خشک است که روحتان را به پرواز در می‌آورد.

فضای قنادی بسیار دوست داشتنی و آرامش‌بخش است و لبخند از روی لب پرسنل آن کنار نمی‌رود.

برای خوردن یک طعم بی‌نظیر و گذراندن یک عصر به یادماندنی همراه با عزیزانتان، شیرینی فروشی ناتلی را انتخاب کنید.

اطلاعات قنادی شیرینی ناتلی

ساعات کاری: ۱۰ صبح الی ۲۴ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس قنادی شیرینی ناتلی: تهران، سهروردی شمالی، بالاتر از خیابان خرمشهر (آپادانا)، نبش خیابان توپچی.

قنادی شیرینی ناتلی

قنادی شهرزاد ؛ طعم متفاوت چیز کیک

قنادی شهرزاد نیز یکی دیگر از بهترین شیرینی فروشی‌های پایتخت به حساب می‌رود که بالاترین سطح توقعات را هم از یک شیرینی خوشمزه برآورده می‌کند.

در این قنادی انواع شیرینی‌های تر و خشک در بالاترین کیفیت و بهترین طعم ارائه می‌شود و مشتریانش را راضی از شیرینی فروشی، بدرقه می‌کند.

از میان خوشمزه‌ترین شیرینی‌های شهرزاد، چیز کیک‌های مثلثی و شیرینی کشمشی طرفداران خاص خودش را دارد. کیک‌های شکلاتی این قنادی هم حرف ندارد و اگر یک بار آن‌ها را امتحان کنید، مشتری پر و پاقرص کیک شکلاتی شهرزاد خواهید شد. قنادی شهرزاد دو شعبه دارد که یکی از شعبه‌ها در خیابان آرژانتین و دیگری در یوسف آباد است که هر دو کیفیت یکسان و بالایی دارند.

اگر دلتان برای شیرینی کشمشی و یا چیز کیک مثلثی آب افتاد، و یا دوست داشتید یک جای جدید و متفاوت را تجربه کنید، در اولین فرصت به قنادی شهرزاد بروید.

اطلاعات قنادی شهرزاد:

ساعات کاری: ۱۰ صبح الی ۲۱ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس قنادی شهرزاد شعبه ۱: تهران، میدان آرژانتین، جنب فروشگاه شهروند، طبقه زیرین بانک سامان.

شعبه۲: تهران، یوسف آباد، خیابان دهم شهریار.

قنادی شهرزاد | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
قنادی شهرزاد

قنادی هانس کریم خان ؛ کیک توت‌فرنگی با عطر قهوه

اگر به دنبال یکی از بهترین شیرینی فروشی‌های تهران با طعم و مزه عالی می‌گردید که شما را به سال‌های دور پرتاب کند، بهتر است قنادی هانس کریم خان را انتخاب کنید.

قنادی هانس، نامی آشنا و پرآوازه در میان شیرینی فروشی‌های پایتخت است که از سال ۴۲، در خیابان کریم خان تهران جا خوش کرده است.

طعم و کیفیت شیرینی‌های هانس آنقدر فوق‌العاده است که اگر ساعت ۱۸ عصر به آنجا بروید، با در بسته و شیرینی‌های تمام شده روبه‌رو می‌شوید!

از میان شیرینی‌های خوشمزه قنادی هانس می‌توان از شیرینی‌های کره‌ای یاد کرد که با چای طعم بی‌نظیری را به شما هدیه می‌کنند. اما یادتان باشد که بیشتر مشتریان این قنادی، برای کیک توت‌فرنگی سر و دست می‌شکنند! خوردن این کیک خوشمزه و خاص همراه قهوه، چنان حس دلنشینی را در شما به وجود می‌آورد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. از دیگر شیرینی‌های پرمشتری و محبوب قنادی هانس کریم خان نیز می‌توان به شیرینی بادام و عسل و تارت اشاره کرد که تازگی و خوشمزگی آن‌ها روحتان را زنده می‌کند.

فضای قنادی هانس شما را به روزگار گذشته می‌برد و لبخند همیشگی کارکنان آن، حس خوبی را به شما منتقل می‌کند.

این قنادی نیز دو شعبه دارد که شعبه اصلی آن در خیابان کریمخان قرار گرفته و شعبه دیگر آن در محدوده ونک قرار دارد.

برای چشیدن این طعم خاص و به یادماندنی، هر چه زودتر آنجا را انتخاب کنید.

اطلاعات قنادی هانس کریم خان

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۱۷ عصر.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس قنادی هانس کریم خان:

شعبه آبان (اصلی): خیابان کریمخان زند،  آبان جنوبی، کوچه عقیلی، پلاک ۳.

 شعبه برج آفتاب: خیابان ونک، خیابان خدامی،  خیابان آفتاب، برج آفتاب.

قنادی هانس کریم خان

شیرینی لادن ؛ اولین شیرینی فروشی تهران

اولین‌ها، در هر کجا و هر خاطره‌ای ماندگارترین‌اند و هیچگاه از خاطر پاک نمی‌شوند. شیرینی لادن اولین قنادی در میان بهترین شیرینی فروشی‌های تهران است که زولبیا و بامیه را به بازار آورد و در مدت کوتاهی پر از مشتری شد!

شاید شیرینی فروشی‌های زیادی را در پایتخت، با نام لادن بشناسید، اما باید بدانید که قنادی لادن در محله امیریه، قدیمی‌ترین “شیرینی لادن” تهران است.

این قنادی قدیمی، حدود ۷۰ سال است که در پایتخت فعالیت و خوشمزه‌ترین شیرینی‌ها را به مشتریانش عرضه می‌کند. طعم بی‌نظیر زولبیا و بامیه و کیک یزدی‌های خاص لادن، همیشه در خاطرتان خواهد ماند.

اگر اهل شیرینی هستید، حتما شیرینی‌های لادن را امتحان کنید.

اطلاعات شیرینی لادن

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۱۳ ظهر و ۱۵:۳۰ الی ۲۱:۳۰ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس شیرینی لادن: تهران، میدان منیریه، چهارراه امیربهادر.

شیرینی لادن| بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
شیرینی لادن

کافه قنادی لرد ؛ یادگار یک عشق ماندگار

بدون اغراق می‌توان گفت که کافه قنادی لرد، یکی از خوشمزه‌ترین، جذاب‌ترین و بهترین شیرینی فروشی‌های تهران به شمار می‌رود وه با داستانی عاشقانه پیوند خورده است! قنادی لرد ۵۲ سال است که در خیابان ویلای تهران قرار گرفته و همچنان پس از سال‌ها طعم و کیفیت عالی خودش را حفظ کرده است.

داستان افتتاح شیرینی لرد، داستان عاشقانه‌ای است که باعث شد این قنادی به وجود آید. صاحبان اولیه شیرینی لرد دختر و پسر جوانی به نام لئون و آنیک بودند که هر دو در یک کافه قنادی، در خیابان استانبول تهران کار می‌کردند. پس از مدتی این دو جوان، عاشق هم شدند و این عشق منجر به ازدواج آن‌ها شد. پس از این اتفاق، صاحب قنادی قانون جدیدی را تعیین کرد که فقط یکی از آن‌ها اجازه دارد که در شیرینی فروشی او کار کند‌. پس از این ماجراها، لئون و آنیک یک ساختمان نیمه تمام را در خیابان ویلای تهران خریدند و پس از مدتی کافه قنادی لرد را افتتاح کردند که تا به امروز باقی است.

در شیرینی لرد، می‌توانید شیرینی‌های خوشمزه و بی‌نظیر را همراه با انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، البته به جز چای سیاه، میل کنید و از این ترکیب خوش‌ عطر و طعم لذت ببرید. کیک‌های ناپلئونی قنادی لرد همراه با قهوه‌های ترک آنجا، می‌تواند حالتان را خوب کند. در طبقه دوم این کافه قنادی چند میز و صندلی قدیمی و دوست داشتنی وجود دارد که می‌توانید در آنجا بنشینید و از سفارشتان لذت ببرید

اگر دوست دارید اولین قرار عاشقانه‌تان در یک کافه قنادی نوستالژی و حاصل یک عشق عشق قدیمی بگذارید، کافه قنادی لرد بهترین مکان برای شماست.

اطلاعات کافه قنادی لرد

ساعات کاری: ۸:۳۰ صبح الی ۲۱:۳۰ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس کافه قنادی لرد: خیابان استاد نجات‌الهی، خیابان ویلا، نرسیده به خیابان کریمخان زند، پلاک ۱۸۶.

کافه قنادی لرد

قنادی آق بانو ؛ محبوب و دوست داشتنی

آق بانو دیگر قنادی قدیمی پایتخت است که بسیاری از مردم، آن را به عنوان یکی از بهترین شیرینی فروشی‌های تهران می‌شناسند‌. در این قنادی می‌توانید خوشمزه‌ترین کیک و شیرینی‌های تر و خشک را سفارش دهید و از طعم و مزه خاص آن‌ها مطمئن باشید.

شیرینی‌های قنادی آق بانو همیشه تازه و پخت روز هستند و برای سفارش در مجالس و عروسی‌ها یک گزینه برتر به شمار می‌روند.

از میان شیرینی‌های آق بانو، نان خامه‌ای آن بسیار پرطرفدار است. کافی است یک بار نان خامه‌ای آن را نوش جان کنید تا طعم واقعی این نوع شیرینی را حس کنید.

رفتار پرسنل آق بانو بسیار صمیمی و مهربان است و با صبر و حوصله سفارشتان را آماده می‌کنند. علاوه‌بر شیرینی‌ها، آجیل‌های آق بانو هم معروف و تازه‌اند و یک بار امتحان کردن آن‌ها، شما را جذب می‌کند.

اگر دوست دارید طعم شیرینی تازه و خوشمزه را بچشید، قنادی آق بانو را از قلم نیندازید.

اطلاعات قنادی آق بانو

ساعات کاری: ۸ صبح الی ۲۲:۳۰ شب.

محدوده قیمتی: مناسب

آدرس قنادی آق بانو: تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه کالج، خیابان خارک، جنب تالار  وحدت.

قنادی آق بانو | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
قنادی آق بانو

شیرینی کوک ؛ خالق طعم‌های خاص

اگر اهل خوردن کیک و شیرینی هستید و طعم آن برایتاناهمیت دارد، باید بگوییم که یکی از موفق‌ترین و بهترین شیرینی فروشی‌های تهران، شیرینی کوک است.

این شیرینی فروشی لوکس و خوشمزه، در محله سعادت آباد قرار دارد و خالق جدیدتریم و خوشمزه‌ترین طعم‌ها، خصوصا کیک تولد است. در شیرینی کوک می‌توانید چیز کیک‌های خاص را سفارش دهید و همراه با چای و دیگر نوشیدنی‌ها، به یک طعم شگفت‌انگیز برسید. بیشتر افراد، شیرینی کوک را با کیک‌های به خصوصش می‌شناسند که پای ثابت جشن‌های تولد است. طعم بی‌نظیر، دیزاین فوق‌‌العاده و مواد درجه یک، باعث شده تا کیک‌های این قنادی محبوب شوند. برای سفارش کیک، به قنادی کوک، حتما یک بار کیک اسنیکرز را انتخاب کنید.

اگر دوست دارید یک کیک و شیرینی تازه و خوشمزه را نوش جان کنید و یا در میهمانی‌هایتان آن را تهیه کنید، شیرینی کوک بهترین گزینه برای شماست‌.

اطلاعات شیرینی کوک

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۲۱ شب

محدوده قیمتی: رو به بالا

آدرس شیرینی کوک: تهران، سعادت آباد، بلوار ۲۴ متری، خیابان دشت بهشت، نبش پیر بسطامی‌.

شیرینی کوک | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
شیرینی کوک

شیرینی گاندی ؛ طعم حقیقی دونات

یکی دیگر از بهترینی شیرینی فروشی‌های تهران که آوازه آن در پایتخت پیچیده است، می‌توان از شیرینی گاندی نام برد.

این شیرینی فروشی محبوب، میهمان ۴۰ ساله تهران است که مشتریان پر و پا قرص خودش را دارد.

کیفیت کیک و شیرینی‌های قنادی گاندی، آنقدر بالاست که به چشم بر هم زدنی تمام می‌شوند و ممکن است ناکام از درِ شیرینی فروشی برگردید.

شیرینی گاندی به دونات‌های خاص و خوشمزه‌اش معروف است که به دلیل شیرینی اندازه‌اش که دل را نمی‌زند، مشتریان زیادی دارد. علاوه‌بر دونات‌های مشهورش، شیرینی دانمارکی، آلمانی و ناپلئونی‌های گاندی نیز زبانزد است و از انتخاب آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

اگر مسیرتان به ونک افتاد و یا هوس دونات تازه و داغ کردید، حتما به شیرینی بروید.

اطلاعات شیرینی گاندی

ساعات کاری: ۸ صبح الی ۲۱ شب.

محدوده قیمتی: متوسط

آدرس شیرینی گاندی: تهران، ونک، ابتدای خیایان گاندی، پاساژ ۱۱۰، طبقه همکف، واحد ۲۸/۱.

شیرینی گاندی

شیرینی کوکی باکس ؛ شیرینی به سبک آمریکایی

شیرینی کوکی باکس، از جمله بهترین شیرینی فروشی‌های تهران است که با سبک خاص، بهترین و خوشمزه‌تری شیرینی‌های پایتخت را عرضه می‌کند. در قنادی کوکی باکس می‌توانید تنوعی از کیک، شیرینی و دسرها را نوش جان کنید که تا به حال در هیچ کجای دیگر آن را ندیده‌اید.

در میان کیک و شیرینی‌های این قنادی، نارس، نوتلا، چیز کیک و تیرامیسو از همه محبوب‌ترند و طعم تازه و خاص آن‌ها روح شما را به پرواز در می‌آورد.

کوکی باکس، بسته‌بندی‌هایی به سبک آمریکایی دارد و از جعبه‌های فوق‌العاده شیک و زیبا برای شیرینی‌هایش استفاده می‌کند. این بسته‌بندی‌ها بهترین گزینه برای تهیه شیرینی و هدیه بردن برای دوستان و آشنایان است.

سایز شیرینی‌ها و خصوصا چیز کیک‌های رنگین کمانی کوکی باکس، بسیار بزرگ و یک عدد از آن برای دو نفر کافی است. رفتار پرسنل قنادی بسیار محترمانه و صمیمی است و رفتن به آنجا را برایتان لذت‌بخش‌تر می‌کند.

اگر دوست دارید کیک و شیرینی‌های خاص با دیزاین فوق‌العاده و طعم و مواد اولیه عالی نوش جان کنید، کوکی باکس یک گزینه عالی برای شماست.

اطلاعات شیرینی کوکی باکس

ساعات کاری: ۹ صبح الی ۲۲ شب.

محدوده قیمتی: رو به بالا

آدرس شیرینی کوکی باکس: تهران، خیابان جردن، بلوار گل آذین، پلاک ۱۰.

شیرینی کوکی باکس | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
شیرینی کوکی باکس

شیرینی الف ؛ خوشمزه و لذیذ

از دیگر خوشمزه‌ها در گروه بهترین شیرینی فروشی‌های تهران شیرینی الف است که طرفداران زیادی را به خودش جذب کرده است.

این شیرینی فروشی زیبا در محله زعفرانیه قرار دارد و آنقدر کیفیت و طعم شیرینی‌هایش بالاست که جزو گزینه‌های برتر قنادی‌های پایتخت شمرده می‌شود.

شیرینی‌های تر این قنادی حرف ندارد و می‌توان گفت بی‌مثال است. شیری‌های خشک شیرینی الف نیز خوشمزگی تاص خودشان را دارند که در این میان، شیرینی دانمارکی در جایگاه اول قرار گرفته.

الف، یک شیرینی فروشی زیبا همراه با تنوع بالاست که عده زیادی را عاشق خودش کرده است.

اگر به دنبال یک قنادی خاص با طعم و مزه ماندگار می‌گردیدک شیرینی الف را انتخاب کنید.

اطلاعات شیرینی الف

ساعات کاری: ۸:۳۰ صبح الی ۲۲:۳۰ شب.

محدوده قیمتی: رو به بالا.

آدرس شیرینی الف: تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان الف.

شیرینی الف

خانه کیک پلاتین ؛ متفاوت و لوکس

خانه کیک پلاتین، یک مکان خاص و متفاوت در میان بهترین شیرینی فروشی‌های تهران است که در مدت کوتاهی توانست به یک قنادی پرفروش و محبوب تبدیل شود.

کیک‌های خانه پلاتین، از پیش آماده شده نیستند و باید آن‌ها را از پیش سفارش دهید. کیک‌های این قنادی همگی از مواد اولیه طبیعی و باکیفیت آماده می‌شوند که همین نکته، رمز خوشمزگی و جذابیت شیرینی‌های خانه کیک پلاتین به شمار می‌رود. خانه کیک خالق طعم‌های حدید و بی‌نظیر است و برای سورپرایز عزیزانتان یکی انتخاب عالی است.

اگر هوس یک کیک توت‌فرنگی با طعم خاص و متفاوت کرده‌اید، حتما قنادی لوکس خانه کیک پلاتین را انتخاب کنید و به انتخاب خود ببالید!

اطلاعات خانه کیک پلاتین

ساعت کاری:

محدوده قیمتی: رو به بالا

آدرس خانه کیک پلاتین: تهران، خیابان کامرانیه شمالی، نبش کوچه داریوش، پلاک ۲۹.

خانه کیک پلاتین | بهترین شیرینی فروشی‌های تهران
خانه کیک پلاتین

 

شما برای ما بنویسید

آیا دل شما هم از وصف اینهمه خوشمزگی به تپش افتاد؟ کدامیک از بهترین شیرینی فروشی‌های تهران را بیشتر پسندیدید؟ آیا قنادی‌های دیگری را در پایتخت می‌شناسید که تا این اندازه معروف و محبوب‌اند؟ سفرزون مشتاقانه منتظر نظرها، نکات و تجربه‌های شما درباره بهترین قنادی‌های پایتخت است؛ آن را با ما درمیان بگذارید.