اسپانیا شاید به اندازه‌ی فرانسه و ایتالیا برای مسافران ایرانی شناخته شده نباشد اما قطعا به واسطه بازی‌های ال‌کلاسیکو، نام دو شهر بزرگ بارسلون و مادرید را بارها و بارها شنیده باشید. زیبایی های این دو شهر اگر بیشتر از پایس و ونیز نباشد، قطعا کمتر نخواهد بود. اما چه چیزهایی ما را مجاب می‌کند که سال ۱۴۰۱، حتما سفری به اسپانیا داشته باشیم؟ و چرا این تور را باید با آژانس مسافرتی ایوار تجربه کنیم؟

تور اسپانیا ایوار

بارسلون، زیبایی هایی فراتر از تصور

بارسلون وقت استراحت برای بازدیدکنندگان باقی نمی‌گذارد. دیدنی های این شهر فقط به ساحل زیبا و آب و هوای فوق‌العاده آن خلاصه نمی‌شود. پارک‌های دلفریب، شاهکار‌های معماری و موزه‌های خاص؛ زیبایی این شهر را چند برابر می‌کند. تاریخ غنی بارسلون به قرون وسطی برمی‌گردد و ترکیب بناهای مدرن با آثار گذشته، پارادوکس فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند.

ساگرادا فامیلیا به عنوان بلندترین کلیسای اروپا، موزه پیکاسو و محله گوتیک که بخش‌هایی از آن از دوران باستان باقی مانده است، فقط قسمتی از زیبایی‌های تمام نشدنی این شهر به حساب می‌آید. قدم زدن در رامبلا که بسیاری آن را با شانزلیزه برابر می‌دانند، خاطره‌ای فراموش نشدنی از سفر به اسپانیا را رقم می‌زند. همچنین بازدید از سایر آثار معماری گائودی نظیر کازا باتیو، کازا میلا و پارک گوئل لذت سفر را برایتان دوچندان می‌کند.

مادرید، پایخت سلطنتی اسپانیا

مادرید افسون اندلس و یا زیبایی بارسلون را ندارد اما در عوض، فضا و جوی بسیار هیجان انگیز و پر جنب و جوش را به شما پیشنهاد می‌کند. موزه جهانی پرادو، ردیف‌های بی انتهایی از شاهکارهای خلق شده در عصر طلایی اسپانیا را به نمایش می‌گذارد و کاخ سلطنتی این شهر، رقیبی برای کاخ ورسای به شمار می‌آید. یادتان باشد برای شب، زمانی که شهر به واقع زنده می‌شود انرژی خود را نگه کنید! اهالی مادرید عاشق بیرون رفتن و گردش هستند و گشت و گذارهای شبانه جزو رسومات بسیار محبوب آن‌هاست.

اگر به کافه نشینی علاقه دارید، پلازا مایور، بهترین جا برای استراحت و سرو قهوه به حساب می‌آید. این میدان سنگفرش شده وسیع، محوطه‌ای برای عابران پیاده با بسیاری کافه در فضای باز است که در میان گردشگران و خود اهالی مادرید بسیار شهرت دارند. دروازه الکالا، معبد مصری دبود (که از مصر به اینجا آورده شده است)، پارک رتیرو و فواره سیبلس از سایر دیدنی های مادرید به حساب می‌اید که نباید بازدید از آن‌ها را از دست بدهید.

آژانس مسافرتی

چرا تور اسپانیا با ایوار؟

تجربه اجرا: آژانس مسافرتی ایوار به عنوان مجری مستقیم تورهای اروپا، سالیان سال، تورهای اسپانیا را به صورت تک و ترکیبی اجرا می‌کند. تجربه اجرای بیش از ۱۰۰ تور اسپانیا در طول سال‌های گذشته، امروز یک سفر با برنامه‌ریزی مناسب و کیفیت عالی را برای شما رقم می‌زند.

پرواز و هتل با کیفیت: تورهای اسپانیای ایوار با پرواز ترکیش، یکی از بهترین ایرلاین‌های اروپایی انجام می‌پذیرد. همچنین اقامت شما در هتل‌های با کیفیتی خواهد بود که در مرکز شهر قرار گرفته و فرصت بیشتری برای استفاده را در اختیار شما می‌گذارد.

تاریخ های متنوع: تورهای اسپانیا تقریبا یک هفته در میان در طول سال توسط ایوار اجرا می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید در هر فصل و زمان، بنا به بودجه خود، در یکی از تورهای گروهی اسپانیا شرکت کنید. همچنین تورهای انفرادی به سراسر اروپا با تاریخ، هتل و پرواز دلخواه شما توسط ایوار اجرا می‌شود.

راهنمایان تور: تورلیدرهای مجموعه ایوار، قوی‌ترین و کارکشته‌ترین راهنمایان گردشگری ایران هستند که اکثرا در آموزشگاه‌های معروف تهران مشغول تدریس این رشته هستند. قطعا حضور یک راهنمای با تجربه که از تهران همراه شما باشد، دل‌مشغولی های شما در سفر را کاهش می‌دهد.

دریافت ویزا شینگن: مسافرین ایوار برای شرکت در تورهای اسپانیا از همین سفارت و برای تورهای ترکیبی علاوه بر سفارت اسپانیا از سفارت‌های سوئیس و فرانسه نیز اقدام می‌کند. با توجه به دقت ایوار در جمع‌آوری و بررسی مدارک و همچنین حسن نام در سفارتخانه، امکان دریافت ویزای شینگن با توجه به کامل بودن مدارکتان بسیار بالاست.

نظر مسافرین قبلی: در وبسایت ایوار علاوه بر جدول قیمت، جدول پرواز، اطلاعات هتل، مدارک مورد نیاز ویزای شینگن و برنامه روزانه سفر، می‌توانید نظر مسافران قبلی ایوار را درباره تورهای اسپانیا مشاهده کنید. همچنین عکس‌ها و گزارش‌های منتشر شده از این سفر‌ها، جای شک و شبهه برای انتخاب این آژانس مسافرتی باقی نمی‌گذارد.

eavar