سایدا سفر

جاهای دیدنی شیراز برای جوانان در گوشه‌‌‌و‌کنار شهر طرب و ناز، خودنمایی می‌کند. این مکان‌ها با جاذبه‌های تفریحی، فرهنگی و تاریخی، چشم‌انتظار جوانان گردشگری هستند که می‌خواهد گشت‌وگذاری جانانه در شیراز داشته باشند. بسیاری از مکان‌ های دیدنی شیراز، جاذبه‌هایی چشمگیر برای جوانان دارند. پارک‌های جنگلی، شهربازی‌هایی با تجهیزاتی هیجان‌انگیز و کوه‌هایی سربه‌فلک‌کشیده را می‌توان از مکان‌هایی دانست که گشت‌و‌گذار در آن‌ها جان می‌دهد برای جوانان ماجراجو. از آنجایی که می‌خواهیم وقتی از شما در پیدا کردن مکان های دیدنی شیراز برای جوانان گرفته نشود، فهرستی کامل از مکان‌های مناسب برای گردشگری جوانان در شیراز آماده کرده‌ایم. در این فهرست برای شما از ویژگی‌های پارک جنگلی پالایشگاه می‌گوییم و بوستان‌های کوهستانی اطراف شیراز را بررسی می‌کنیم. به شما قول می‌دهیم با مطالعه این فهرست تا انتها، چندین نمونه از بهترین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان را انتخاب کنید.

پارک جنگلی پالایشگاه

پارک جنگلی پالایشگاه

جاهای دیدنی شیراز برای جوانان جاذبه‌هایی هیجان‌انگیز دارند. یکی از این مکان‌ها که جای خود را در دل گردشگران جوان باز کرده، پارک جنگلی پالایشگاه است. این پارک که اهالی استان فارس به آن پارک جنگلی پالایشگاه زرقان هم می‌گویند، یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های جنگلی در سرتاسر استان فارس است. این پارک چیزی حدود ۲۵۰ هکتار وسعت دارد. از لحاظ دیرینگی نیز پارک جنگلی پالایشگاه، یکی از قدیمی‌ترین پارک‌های اطراف شیراز به‌حساب می‌آید. این پارک در دوران پهلوی احداث شد. قدمت کهن پارک جنگلی پالایشگاه، شرایطی فراهم کرده تا در این پارک با فضای سبزی انبوه و متراکم روبه‌رو باشیم. این پارک از هر لحاظ که فکرش را بکنید، جان می‌دهد برای افرادی که دنبال یکی از بهترین مکان های دیدنی شیراز برای جوانان هستند. به گردشگران جوان و ماجراجو پیشنهاد می‌کنیم حتماً‌ سری به دریاچه مصنوعی این پارک بزنند. در این دریاچه مصنوعی، قایق‌هایی برای قایق‌سواریِ گردشگران تعبیه شده است.

به ویژگی‌هایی که گفتیم، آبنمایی زیبا، فضای سبزی انبوه، زمین مخصوص بازی کودکان و بوفه را نیز اضافه کنید. در قسمتی از پارک جنگلی پالایشگاه، مسیری برای دوچرخه‌سواری تعبیه شده است. وجود سکوهایی برای چادرزدن و اتراق، پارک پالایشگاه را به مکانی جذاب برای گذران شب و چادرزدن تبدیل کرده است. در قسمت‌هایی از این پارک نیز مکان‌هایی برای برپایی منقل اختصاص دارد. پارکی که از آن صحبت می‌کنیم به چندین نمونه از دیگر جاهای دیدنی شیراز برای جوانان نزدیک است. پارک جنگلی پالایشگاه زرقان در مسیر شیراز به تخت جمشید واقع شده است. به لطف این شرایط، می‌توانید برنامه گشت‌و‌گذار در شیراز را به گونه‌ای ترتیب دهید تا با یک تیردونشان بزنید و گشت‌و‌گذاری جانانه در تخت جمشید و پارک جنگلی پالایشگاه داشته باشید.

آدرس پارک جنگلی پالایشگاه شیراز: استان فارس، مسیر اتوبان شیرازاصفهان، ۲۰ کیلومتری شیراز به مرودشت، مقابل پالایشگاه.

پارک کوهستانی دراک شیراز

پارک کوهستانی دراک شیراز

جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، پاسخگوی سلیقه قشرهای مختلفی هستند. یکی از این مکان‌ها که آوازه آن بر سر زبان جوان‌های گردشگر افتاده، پارک کوهستانی دراک شیراز است. این پارک که اهالی منطقه به آن پارک کوه برفی، کوه مستسقی و کوه مادر نیز می‌گویند، در دامنه یکی از کوه‌های معروف شیراز جا خوش کرده است. اهالی شیراز سال‌هاست که از دامنه این کوه برای طبیعت‌گردی بهره گرفته‌اند. شرایط مطلوب و آب‌و‌هوای خوش این منطقه، زمینه‌ای برای احداث پارک فراهم کرد. این پارک از لحاظ سرگرمی‌های هیجان‌انگیز و امکانات جوان‌پسند، چیزی کم‌و‌کسر ندارد. اگر حرف ما را زمین نینداختید و پارک کوهستانی دراک را به عنوان یکی از بهترین مکان های دیدنی شیراز برای جوانان انتخاب کردید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به زیپ‌لاین این پارک بزنید. دریاچه مصنوعی این پارک نیز مکان مناسبی برای گشت‌و‌گذار و طبیعت‌گردی جوانان به‌حساب می‌آید. مسیری در این پارک به دوچرخه‌سواری اختصاص داده شده است.

گشت‌وگذار در این مسیر و رکاب‌زدن در طبیعتی زیبا و خوش‌ آب‌وهوا، موهبتی است که جوان‌ها به‌خوبی قدر آن را می‌دانند. خوشبختانه در بسیاری از مسیرهای صعود به قسمت‌های بالاتر این کوه‌پارک، پله‌ تعبیه شده است. از قسمتی به بعد، مسیر صعود به کوه در این پارک دشوار می‌شود. دشواری این مسیر به‌اندازه‌ای نیست که جوان‌‌های کارآزموده برای صعود به قسمت‌های بالاتر کوه با مشکل روبه‌رو شوند. در طول مسیرِ صعود به قلعه کوه دراک با چشمه‌هایی خروشان مواجه خواهید شد. بلندترین قله کوه دراک چیزی حدود ۲۹۰۰ متر ارتفاع از سطح زمین دارد. برای رسیدن به قلعه کوه می‌توانید از جان‌پناهی که در مسیر این کوه تعبیه شده نیز کمک بگیرید. تمامی این ویژ‌گی‌ها دست‌به‌دست هم داده تا پارک کوهستانی دراک به یکی از بهترین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان تبدیل شود.

آدرس پارک کوهستانی دراک شیراز: استان فارس، شهر شیراز، ابتدای بلوار حسینی الهاشمی، پارک کوهستانی دراک شیراز.

مجتمع تفریحی ورزشی تپه کاج

مجتمع تفریحی تپه کاج

امکان ندارد جایی صحبت از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان به میان آید و نامی از مجتمع تفریحی ورزشی تپه کاج مطرح نشود. از لحاظ وسعت و امکانات، مکانی را همانند این مجتمع ورزشی تفریحی برای جوانان سراغ نداریم. مجتمع تفریحی ورزشی تپه کاج چیزی حدود ۴ هزار هکتار مساحت دارد. در این زمین وسیع، مجموعه‌ای کامل از سرگرمی‌های جوان‌پسندانه قرار گرفته است. این سرگرمی‌ها به‌اندازه‌ای هیجان‌انگیز است که حتی اگر ورزشکار نباشید، باز هم سرتان حسابی در تپه کاج گرم می‌شود. زمین مخصوص اسکیت و مینی گلف در این مجتمع ورزشی خودنمایی می‌کند. قسمتی از مجتمع ورزشی در اختیار باشگاه سوارکاری قرار گرفته است. مربی‌های این باشگاه، علاقه‌مندان به سوارکاری را با اسب‌های تیزتک آموزش می‌‌دهند. مجتمع ورزشی تپه کاج، کافه‌های شیک و جوان‌پسندی دارد.

به لطف این ویژگی، هر زمان که از گشت‌و‌گذار در این مجتمع ورزشی تفریحی، خسته شدید، می‌توانید سری به کافه‌های آن بزنید و با خورن فنجانی نوشیدنی گوارا، حسابی خستگی بگیرید. از رستوران‌های این مجتمع ورزشی تفریحی نیز هر چقدر تعریف کنیم، کم گفته‌ایم. افرادی که می‌خواهد با حضور در یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، خودشان را حسابی تحویل بگیرید و غذایی شاهانه نوش جان کنند، وجود رستوران‌های مجتمع ورزشی تفریحی تپه کاج را به فال نیک می‌گیرند. مجتمع ورزشی تفریحی که از آن صحبت می‌کنیم، کمی از مرکز شهر شیراز دورتر است.

با این حال این مجتمع پارکینگ اختصاص دارد و دسترسی به آن راحت است. سالن فوتبال، والیبال، بسکتبال،‌ زمین دوچرخه‌سواری، اسکیت و اسکواش را نیز به ویژگی‌های مجتمع تفریحی ورزشی تپه کاج اضافه کنید. جالب است بدانید پارک پرندگان نیز در این مجتمع تفریحی ورزشی وجود دارد. جالب‌تر اینکه قسمتی از تپه کاج برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است.

آدرس مجتمع تفریحی ورزشی تپه کاج: شیراز، شهر جدید صدرا، فاز ۲، بلوار ولایت، روبروی نگهبانی.

باغ هنر شیراز

باغ هنر شیراز

جاهای دیدنی شیراز برای جوانان فقط جاذبه‌های هیجان‌انگیز و سرگرمی ندارند. بعضی از این مکان‌ها، جلوه‌هایی فرهنگی و هنری پیش روی جوانان اهل دل قرار می‌دهند. اگر دستی در هنر دارید و از گشت‌و‌گذار در محیطی فرهنگی لذت می‌برید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به باغ هنر شیراز بزنید. این باغ در ۱۳۹۴ افتتاح شد. از آن زمان تاکنون، باغ هنر شیراز به چشم‌‌و‌چراغ هنردوست‌های شیرازی و گردشگران این دیار تبدیل شده است. باغ هنر شیراز در زمینی با مساحت ۱۰ هزار مترمربع خودنمایی می‌کند. در چنین مساحتی، تا چشم کار می‌کند گالری هنری و نمایشگاه دیده می‌شود. جوان‌های شیرازی و هنرمندان این منطقه، آثار هنری خود را به باغ هنر شیراز می‌آورند و در معرض نمایش قرار می‌دهند. این ویژگی‌ها، باغ هنر شیراز را به پاتوقی برای هنردوست‌ها تبدیل کرده است.

محبوبیت باغ هنر شیراز در بین هنرمندان شیرازی و ایرانی به‌اندازه‌ای است که همایش‌ها و جلسه‌های هنری مهمی در این باغ برگزار می‌شود. احتمال زیادی وجود دارد که در حین گشت‌و‌گذار در این باغ چشم شما به هنرمندی سرشناس روشن شود. باغ هنر شیراز در کنار جاذبه‌های هنری، امکانات رفاهی مناسبی دارد. پیشنهاد می‌کنیم اگر باغ هنر را به‌عنوان یکی از بهترین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان انتخاب کردید، حتماً سری به غرفه‌های صنایع دستی این باغ بزنید. در این غرفه‌ها سوغات شیراز و صنایع دستی با قیمتی مناسب فروخته می‌شود. تماشای تندیس‌های این باغ که هنرمندان چیره‌دست آن‌ها را تراشیده‌اند نیز برای هنردوست‌ها خالی از لطف نیست. جالب است بدانید باغ هنر، یکی از مکان های دیدنی شیراز برای جوانان با هزینه‌ای رایگان است. این ویژگی‌ها، گشت‌و‌گذار در باغ هنر شیراز را به تفریحی تبدیل کرده که هم فال است و هم تماشا.

آدرس باغ هنر شیراز: شیراز، بلوار بعثت، نرسیده به ۲۰ بعثت.

فان دی لند شیراز

فان دی لند شیراز

اگر در بین تمامی جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، دنبال مکانی خاص می‌گردید که خاطره‌ خوش آن برای همیشه در ذهن شما باقی بماند، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به فان دی لند شیراز بزنید. سرگرمی‌هایی در فان دی لند شیراز وجود دارد که نظیر آن‌ها در هیچ کدام از دیگر جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، سراغ نداریم. این ویژگی‌‌ها، گشت‌و‌گذار در شیراز را به تجربه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده‌ تبدیل می‌کند. بازی‌های عجیب و متفاوتی در فان دی لند شیراز وجود دارد. برای نمونه می‌توان به فوتبال حبابی اشاره کرد. وقتی از فوتبال حبابی صحبت می‌کنیم، منظور سرگرمی بامزه‌ای است که شباهت‌های زیادی با فوتبال معمولی ندارد. بازیکنان در این سرگرمی داخل حباب‌های بسیار بزرگی می‌شوند. سپس در حالی که بیشتر قسمت‌های بدن‌شان داخل حبابی بزرگ است، باید فوتبال بازی کنند.

از‌ آنجایی که بازیکنان در حباب بسیار بزرگ لاستیکی قرار دارند، به‌راحت می‌توانند بدون نگرانی از آسیب، به یکدیگر تنه بزنند. بیلیارد متفاوتی نیز در فان لند وجود دارد. این بیلیارد نیز بسیار بزرگ و بامزه است. پینت‌بال، تیروکمان، فوتبال دارتی، بیلیارد معمولی و فوتبال دستی را می‌توان از دیگر سرگرمی‌هایی نام برد که فان لند را به یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان تبدیل کرده است. به علاقه‌مندان بازی‌های ویدئویی نیز این نوید را بدهیم که بخشی از فان دی لند به کلوپ بازی‌های ویدئویی اختصاص دارد. اگر راهی فان دی لند شدید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً بازی‌های واقعیت مجازی این مجموعه را امتحان کنید. در این بخش با کمک عینک‌های مخصوصی از دنیای واقعی جدا می‌شوید و قدم به دنیای هیجان‌انگیز مجازی می‌گذارید. طیف بازی‌های فان دی لند بسیار گسترده است.

آدرس فان دی لند: خیابان قدوسی شرقی، جنب تعاونی (ارتش)، ورودی تالار پذیرایی مهدا.

پارک آبی کوثر

پارک آبی کوثر شیراز

اگر اهل آب‌تنی هستید و در بین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، به‌دنبال مکانی برای آب‌بازی می‌گردید، پارک آبی کوثر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این پارک آبی، یکی از بهترین مراکز آبی شیراز شناخته می‌شود. ویژگی‌های پارک آبی کوثر، یکی از دیگری جذاب‌تر هستند. پخش موسیقی در زیر آب، یکی از این ویژگی‌هاست. در زیر آب استخر پارک آبی کوثر، موسیقی‌های شنیدنی پخش می‌شود. کیفیت پخش موسیقی در این استخر به گونه‌ای است که صدا در زیر آب به‌راحتی به گوش می‌رسد. جاذبه‌های پارک آبی کوثر برای جوانان بیشتر است. این پارک سرسره‌های بسیار هیجان‌انگیزی دارد. چاله فضایی و توپ موج نیز سرگرمی‌های دیگری است که در پارک آبی کوثر شیراز انتظار گردشگران ماجراجو را می‌کشد. این مجتمع آبی، بخش مخصوصی برای اسپا دارد. آب‌درمانی و استفاده از این بخش،‌پارک آبی کوثر را به انتخاب اول گردشگرانی تبدیل کرده که اهمیت ویژه‌ای به سلامت خود می‌دهند.

بخش مخصوصی از این پارک آبی به کودکان اختصاص دارد. در این پاک آبی رستورانی شیک با غذاهای اشرافی قرار گرفته است. هر زمان که از بازی‌های آبی خسته شدید، می‌‌توانید سری به این رستوران بزنید و غذایی شاهانه نوش جان کنید. به ویژهی‌هایی که گفتیم، کافه‌ای اعیانی را هم اضافه کنید. نوشیدن فنجانی نوشیدنی گوارا پس از تفریحات آبی، موهبتی است که علاقه‌مندان استخر و شنا در آب به‌خوبی قدر آن را می‌دانند. تجهیزات درجه‌یک و مدرنی در پارک آبی کوثر برای تصفیه آب این مجموعه مستقر شده است. طراحی این مجموعه با در نظر گرفتن استانداردهای علمی انجام شده تا با مجموعه‌ای روبه‌رو باشیم که حضور در آن، لحظه‌های شادی را به دنبال دارد. افرادی که به دنبال یکی از بهترین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان هستند، از آب‌بازی در پارک آبی کوثر سیر نخواهند شد.

آدرس پارک آبی کوثر شیراز: شیراز، بلوار فرهنگ شهر -‍‍ ایستگاه ۱۱.

شهربازی گاندو شیراز

شهربازی گاندو شیراز

وقتی صحبت از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان مطرح می‌شود، شهرباز‌ی‌های این شهر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. یکی از این شهربازی‌ها که مطمئن هستیم از گشت‌و‌گذار در آن سیر نمی‌شوید، شهربازی گاندو شیراز است. هیجان بعضی از سرگرمی‌های این شهربازی به‌اندازه‌ای است که فقط جوان‌های نترس از عهده آن بر می‌آیند. شهربازی گاندو یکی از از نخستین شهربازی‌های شیراز است. این شهربازی در ۱۳۹۱ افتتاح شد. از آن زمان تاکنون، تجهیزات و سرگرمی‌های جدیدی به شهربازی گاندو اضافه شده تا با شهربازی‌ روبه‌رو باشیم که به‌رغم گذشت زمان، مدرن و امروزی باشد. گاندو، شهربازی با ۴ هزار مترمربع، مساحت است. در این مساحت هر سرگرمی که فکرش را بکنید پیدا می‌‌شود. به جوان‌های علاقه‌مند به رانندگی این نوید را بدهیم که سرگرمی‌های جالبی برای شبیه‌سازی رانندگی در این شهربازی قرار دارد. در این زمینه می‌توان به دستگاه‌های کربن، دیدهیت، تانک، هامر و بایک‌های شهربازی گاندو شیراز اشاره کرد.

اگر هم هدف‌گیری خوبی دارید و تیرتان خطا نمی‌رود، توصیه می‌کنیم سرگرمیِ رابین‌هودِ شهربازی گاندو را امتحان کنید. در این بین از بازی‌های فایربال، الی یوپ، آلاینس و ساید‌شو نیز غافل نشوید. به جوان‌‌هایی که بختی بلند دارند نیز دستگاه‌های جایزه‌ای شهربازی گاندو را پیشنهاد می‌کنیم. باز‌ی‌های داگ‌تانک، واید وِست، بلینگ‌‌کینگ و توی‌ اِستوری، فرصتی برای بردن جایزه‌هایی بامزه پیش روی گردشگران قرار می‌دهند. سرگرمیِ ماشین کوبنده، چرخ و فلک و ماشین پرنده نیز انتخاب مناسبی برای جوان‌هایی است که سرشان برای هیجان و ماجراجویی درد می‌کند. به ویژگی‌هایی که گفتیم، فودکورتی با غذاهای اشرافی را هم اضافه کنید. انواع خوراکی‌های ایرانی، لبنانی و غذاهای فست‌فودی در فود‌کورت شهربازی گاندو فروخته می‌شود. کافه‌ای شیک در این شهربازی جا گرفته است. جان کلام اینکه اگر اهل هیجان و ماجراجویی هستید و دل نترسی دارید، شهربازی گاندو را به عنوان یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان انتخاب کنید.

آدرس شهربازی گاندو: چهاراه ۱۵ خرداد (پارامونت)، مجتمع زیتون، طبقه ۴.

پیست اسکی پولادکف

پیست اسکی پولادکف

تکلیف علاقه‌مندان گشت‌و‌گذار در جاهای دیدنی شیراز برای جوانان در فصل‌های گرم سال روشن است. شیراز به‌‌اندازه‌ای جاهای دیدنی برای جوانان در روزهای گرم دارد که از گشت‌و‌گذار در آن‌ها سیر نمی‌شوید. با این حال انصافاً باید گفت دامنه جاهای دیدنی شیراز برای جوانان در زمستان کمتر می‌شود. در نتیجه اگر در فصل‌های سرد سال راهی شیراز هستید و می‌خواهید تفریحی ماجراجویانه و جوا‌ن‌پسند را امتحان کنید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به پیست اسکی پولادکف بزنید. این پیست اسکی در بین گردشگران با نام عروس زمستانِ جنوبِ ایران شهرت پیدا کرده است. پولادکف در در فصل زمستان، با پوششی سفید از برف، به بهشتی زمستانی تبدیل می‌شود و هر ساله، میزبان خیل عظیمی از گردشگران و ورزشکاران است.

پیست اسکی پولادکف، با داشتن تله‌کابین و بالابر، امکان دسترسی آسان به ارتفاعات را برای علاقه‌مندان به اسکی فراهم می‌کند. مربیان مجرب در این پیست، با صبر و حوصله، به آموزش اسکی به مبتدیان می‌پردازند و تجهیزات مدرن و پیشرفته، خیال ورزشکاران حرفه‌ای را از بابت ایمنی و کیفیت اسکی آسوده می‌کند. علاوه بر اسکی، در این پیست زمستانی، می‌توان از دیگر تفریحات هیجان‌انگیز مانند سورتمه‌سواری، تیوب‌سواری، برف‌بازی و ساخت آدم‌برفی نیز لذت برد.

آلاچیق‌ها و رستوران‌های گرم و صمیمیِ این پیست، پناهگاهی گرم برای استراحت و صرف غذا در میان سرمای زمستان به حساب می‌آیند. اگر به دنبال گشت‌وگذاری در یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان در فصل زمستان هستید، پیست اسکی پولادکف را در فهرست سفر خود قرار دهید. در این سرزمین یخی، لحظاتی پر از هیجان و شور و نشاط را تجربه خواهید کرد و خاطرات شیرینی را برای خود و عزیزانتان رقم خواهید زد.

آدرس پیست اسکی پولادکف: ایران، استان فارس، شهرستان سپیدان، کیلومتر ۱۸ جاده اردکانآبشار مارگون.

شهربازی لونا پارک

لونا پارک شیراز

بسیاری از گردشگران، لونا پارک را یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان می‌دانند. محبوبیت لونا پارک در دل گردشگران را می‌توان در بازی‌های هیجان‌انگیزِ لونا پارک دانست. شهربازی لونا پارک با امکاناتی مدرن و امروزی، مقصدی ایده‌آل برای تفریح و سرگرمی خانواده‌ها و جوانان است. این پارک سال‌ها پیش افتتاح شده است. خوشبختانه با گذر زمان، همواره با به‌روزرسانی تجهیزات و اضافه کردن وسایل بازی جدید، جذابیت‌ این پارک حفظ شده است. حضور در لونا پارک، خاطرات شاد و به یاد ماندنی را برای نسل‌های مختلف رقم می‌زند. با شهربازی روبه‌رو هستیم که برای هر سلیقه‌ای، سرگرمی‌ خاصی دارد. چرخ و فلک‌های مرتفع، ترن‌های هواییِ پرپیچ و خم و وسایل بازی هیجان‌انگیز شاداب، ساعاتی سرشار از هیجان و سرگرمی را برای جوان‌ها رقم می‌زنند.

انصافاً باید گفت سرگرمی‌های این پارک همگی جذاب هستند، با این حال از آنجایی که درباره یکی از جاهای دیدنی شیراز برای جوانان سخن می‌رانیم، توصیه می‌کنیم حتماً سری به حریم وحشتِ لونا پارک بزنید. تالاری مخوف، سالن‌هایی تودرتو و هم‌‌انگیز و محیطی رعب‌آور در حریم وحشتِ لونا پارک حکم‌فرماست. اگر دل شیر دارید و می‌خواهید شجاعت خود را به رخ اطرافیان بکشید، حریم وحشت لونا پارک انتخاب مناسبی برای شماست. لونا پارک شیراز، نه تنها مکانی برای تفریح و سرگرمی است، بلکه محلی برای خلق خاطرات شاد و به یاد ماندنی نیز به شمار می‌رود. در این پارک، می‌توان لحظاتی پر از شادی و هیجان را در کنار خانواده و دوستان سپری کرد و از دنیای پرشتاب و دغدغه‌آور روزمره فاصله گرفت.

لونا پارک از آن دسته جاهای دیدنی شیراز برای جوانان است که چیزی کم‌و‌کسر ندارد. هر زمان که از سرگرمی‌های لونا پارک خسته شدید، می‌توانید سری به کافه‌ها و رستوران‌های این شهربازی بزنید و تجدید قوا کنید.

آدرس لونا پارک شیراز: بلوار آیت الله ربانی، جنب دروازه قرآن شیراز.

باشگاه پینت بال جنگلی شهید چمران شیراز

باشگاه پینت بال جنگلی شهید چمران شیراز

دور از انصاف نیست اگر ادعا کنیم، باشگاه پینت بال جنگلی شهید چمران، یکی از بهترین جاهای دیدنی شیراز برای جوانان است. زمین‌های بازی در این باشگاه، به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با هر سطحی از مهارت، چالشی جذاب و هیجان‌انگیز را تجربه کنید. انواع مسابقه‌های هیجان‌انگیز پینت‌بال در این باشگاه برگزار می‌شود. مسابقه‌ها و نبردهای نفس‌گیرِ پینت‌بال، گشت‌و‌گذار در شیراز را به خاطره‌ای ماندگار در ذهن گردشگران تبدیل می‌کند. باشگاه پینت بال چمران، با تجهیزات مدرن و پیشرفته، ایمنی و کیفیت بازی را تضمین می‌کند. تفنگ‌های پینت بال این باشگاه، از بهترین برندهای دنیاست و ماسک‌ها و لباس‌های محافظتی نیز از بالاترین استانداردهای ایمنی برخوردارند. مربیان مجرب نیز در این باشگاه حضور دارند تا به بازیکنان در استفاده از تجهیزات و اجرای تاکتیک‌های بازی آموزش لازم را ارائه دهند. در این باشگاه، می‌توان از خدمات متنوعی مانند اجاره تجهیزات، فروش لوازم جانبی، کافی‌شاپ و رستوران نیز استفاده کرد.

فضای صمیمی و شاداب باشگاه، پرسنل مجرب و خوش‌برخورد و قیمت‌های مناسب، تجربه‌ای لذت‌بخش و به یاد ماندنی را برای بازدیدکنندگان رقم می‌زنند. باشگاه پینت بال چمران، نه تنها مکانی برای تفریح و سرگرمی است، بلکه فرصتی برای تقویت روحیه کار تیمی، تعامل اجتماعی و حل مسئله نیز به شمار می‌رود. در این باشگاه، می‌توانید با دوستان و همسفران خود رقابت کنید و مهارت‌های تیراندازی خود را ارتقا دهید. باشگاه پینت بال چمران به دلیل بهره‌گیری از محیطی جنگلی و سرسبز، انتخاب مناسبی برای طبیعت‌دوست‌هایی است که در فکر گشت‌‌وگذار در یکی از مکان های دیدنی شیراز برای جوانان هستند. این باشگاه در منطقه‌ای خوش‌مسیر قرار دارد. به لطف این شرایط، پس از سیاحتی جانانه در جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، می‌‌‌توانید راه باشگاه پینت‌ بال جنگلی شهید چمران را در پیش بگیرید.

آدرس باشگاه پینت بال شهید چمران: شیراز، بلوار چمران، جنب هتل چمران.

سخن پایانی

جاهای دیدنی شیراز برای جوانان، جاذبه‌هایی دارند که به‌راحتی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. امیدواریم با مطالعه‌ فهرستی که از این مکان‌ها معرفی کردیم، گشت‌و‌گذاری جانانه را در شیراز تجربه کنید و با کوله‌باری پر از خاطره‌های خوش به دیار خود باز گردید. در پایان از آنجایی که مطمئن هستیم شما هم تجربه‌های سودمند و خاطره‌های شیرینی از گردشگری در مکان های دیدنی شیراز برای جوانان دارید،‌خواهشمندیم این تجربه‌های ارزشمند و خاطره‌های خوش را در قسمت نظرات با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.