پیش از سفر به هر شهری باید شناخت کاملی از مکان‌های دیدنی، مراکز خرید و رستوران‌های آن داشته باشیم. امروز در سفرزون می‌خواهیم برای سفر به کرمان آماده شویم برای همین موضوع اسامی و مشخصات کاملی از بهترین رستوران های کرمان را آماده کرده‌ایم تا آن‌ها را معرفی و بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 

رستوران سنتی وکیل ، در قلب بازار سنتی شهر

این رستوران محبوب در بازار وکیل کرمان قرار دارد. رستوران سنتی وکیل یکی از رستوران های کرمان است که در فضایی سنتی و تاریخی ماندگار شده و شما می‌توانید غذایی لذیذ در این مکان نوش جان کنید و از محیط آن لذت ببرید. پیش از این محل رستوران حمامی تاریخی بوده است.

آدرس رستوران وکیل کرمان روی نقشه گوگل


در سفرزون بخوانید : مراکز تفریحی کرمان ، گردش و شادی در شهر هنرهای هزار رنگ


رستوران آسیاب بادی کرمان ، شکل خاص رستوران های کرمان

این رستوران را می‌توان متفاوت‌ترین رستوران های کرمان دانست. این سازه بزرگ‌ترین آسیاب بادی در خاورمیانه است که در دل آن رستورانی قرار دارد. این محیط صمیمی و فانتزی تجربه‌ای متفاوت و فراموش نشدنی برای مهمانانش می‌سازد. منوی غذایی کامل این رستوران یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن است.

 

آدرس رستوران آسیاب بادی کرمان روی نقشه گوگل


در سفرزون خوانید : بازارهای کرمان کجاست و چه دارند؟


رستوران سنتی مکث ، طعم خوب یک غذای سنتی

اگر به‌دنبال جایی برای خوردن غذاهای سنتی کرمان هستید پیشنهاد ما به شما رستوران مکث است. این رستوران را می‌توان در لیست بهترین رستوران های کرمان قرار داد که می‌توانید در آن غذاهای خوشمزه سفارش دهید. یکی از غذاهای پرطرفدار این رستوران بزقرمه است که باید تجربه کنید.

 

آدرس رستوران سنتی مکث کرمان روی نقشه گوگل

رستوران سنتی هزار و یک شب کرمان ، ساده و سنتی

این رستوران یکی دیگر از رستوران های کرمان است  که محیطی سنتی و دلنشین دارد در طبخ غذاهای ایرانی معروف است. شما می‌توانید در این رستوران یک وعده غذای لذیذ و ساده را نوش جان کنید.

 

آدرس رستوران سنتی هزار و یک شب کرمان روی نقشه گوگل

رستوران البرز ، یکی از محبوب‌ترین‌ها

این رستوران یکی از اولین انتخاب‌های مردم در میان رستوران های کرمان است و حتما به شما مسافران هم آن‌را پیشنهاد می‌کنند. غذاهای رستوران البرز طرفداران بسیاری دارد اما قبلا از رفتن به این رستوران بهتر است بدانید که محدوده‌ی قیمت‌های کمی بالا است.

 

آدرس رستوران البرز کرمان روی نقشه گوگل

رستوران سنتی سیندخت ، یکی دیگر از رستوران های کرمان

رستوران سنتی سیندخت یکی دیگر از رستوران های کرمان است. این رستوران فضایی سنتی دارد و در سال‌های اخیر افتتاح شده است.

 

آدرس رستوران سنتی سیندخت کرمان روی نقشه گوگل


در سفرزون بخوانید : جاهای دیدنی کرمان که نباید از دست دهید


رستوران پدیده کویر ، مجموعه‌ای کامل

این رستوران در مجموعه‌ای گسترده فعال است. مجموعه پدیده کویر یکی از مجتمع‌های تفریحی توریستی شهر کرمان است که بزرگ‌ترین باغ خصوصی جنوب شرقی کشور محسوب می‌شود. این رستوران دارای آلاچیق، فضای باز به همراه موسیقی زنده است.

آدرس رستوران پدیده کویر روی نقشه گوگل

خرید بلیط هواپیما تهران کرمان
رزرو هتل داخلی

رستوران پالیز ، مجلل و با کیفیت

این رستوران یکی دیگر رستوران‌های کرمان است که در مجتمعی بزرگ قرار دارد. رستوران پالیز یکی از بهترین انتخاب‌های برای یک وعده غذای ایرانی است. همچنین کافه‌ی این مجموعه کیفیت بالایی دارد.

آدرس :کرمان، جاده تهران، ابتدای بلوار راه آهن، کوچه سوم

2/5 ( 1 نظر )