سایت شب یکی از پیشگامان اجاره و رزور ویلا، آپارتمان مبله، سوئیت، هتل آپارتمان و… در سراسر ایران به صورت آنلاین است.

می‌دانیم که با هر قصد و نیتی که سفر کنید مکان اقامتی نقش مهمی در رضایت شما از سفر خواهد داشت. سایت شب تلاش کرده است که برای بهبود کیفیت اقامت در انواع اقامتگاه‌های موجود و تعریف شده در فرهنگ ایرانی، بهترین گزینه‌های انتخابی را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار دهد تا قبل از سفر به مقصد امکان رزرو مکان اقامتی را به صورت آنلاین برای تاریخ ورود به شهر مورد نظرشان در اختیار داشته باشند.

سامانه جامع اجاره ویلا

سایت شب یک سامانه جامع در زمینه اجاره ویلا، سوئیت، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و منازل شخصی به صورت آنلاین است که پتانسیل بالای درآمد زایی برای ساکنین مقاصد گردشگری و یا شهر‌های بزرگ و مسافر‌پذیر ایجاد می‌کند.

بلیط هواپیما

هدف این مجموعه فراهم کردن بستر مناسب برای معرفی اقامتگاه‌های شخصی ایمن، معتبر و جذاب در سراسر کشور و ایجاد تجربه‌های جدید برای می‌همانان و مسافران است.

 

شناسا در استارتاپ اجاره ویلا و سوئیت شب سرمایه‌گذاری کرد 1

 

شب اولین مجموعه ارائه خدمات در زمینه معرفی اقامتگاه‌های روزانه به صورت اجاره ویلا، واحد مبله و سوئیت در تمام نقاط ایران است. ما توانسته‌ایم در مدت زمان خدمت‌رسانی به کاربران عزیز ایرانی افتخار همکاری با میزبان‌های متعهد و می‌همانانی با سلایق مختلف در سراسر ایران را داشته باشیم.

در سایت شب تلاش شده است تا با مدلسازی کامل فضای اجاره ویلا یا اقامتگاه در کشور، مسیری مطمئن را برای تضمین پرداخت، اصالت و نظافت منازل با پشتیبانی ۲۴ساعته تیم تأمین رضایت مشتری ایجاد کند. شما در سایت شب این امکان را دارید که از شهر‌های بزرگ تا روستا‌های دنج و کمتر شناخته شده ایران، اقامتگاه‌های مورد نظرتان را با پرداخت آنی رزرو کنید

حتی دور‌ترین اقامتگاه‌های صخره سنگی در سرعین

ما در سایت شب تلاش کرده‌ایم که هم مسافران از امکانات رفاهی موجود بیشترین بهره را ببرند و هم فرصت معرفی پتانسیل‌های اقامتی و گردشگری شهر‌های مختلف و کوچک و بزرگ برای فعالان در این عرصه فراهم باشد.

به طور مثال برای بهره‌مندی از جاذبه‌های گردشگری سرعین شما می‌توانید با اجاره سوئیت در سرعین در تاریخ مورد نظر خیال آسوده‌ای از بابت چالش یافتن مکان اقامتی با موقعیت و امکانات مناسب داشته باشید. این امر برای اجاره سوئیت در ارومیه، تبریز، سنندج و همه شهر‌های تحت پوشش سایت شب امکانپذیر است.

در واقع سایت شب در همه شهر‌های ایران گزینه‌های اقامتی موجود را با شرایط مختلف و دامنه قیمتی متناسب در اختیار کاربر قرار می‌دهد. چنین امکانی برای کاربرانی که برای نخستین بار به مقصد سفر می‌کنند و هیچ شناختی از شهر مقصد ندارند یک موقعیت فوق‌العاده برای رفع بزرگترین مشکل پیش رو یعنی اسکان ایجاد می‌کند. وقتی شما قبل از سفر از محل اقامت خود اطمینان داشته باشید مطمئناً سفری با آرامش بیشتر و نگرانی‌های کمتر پیش رو خواهید داشت.

خبر‌های خوبی از شب در راه است

یکی از خوب‌ترین خبر‌ها پیرامون رشد و بهبود ارائه کیفیت خدمات در سایت شب، این است که شناسا در استارتاپ شب سرمایه‌گذاری کرد.

 

شناسا در استارتاپ اجاره ویلا و سوئیت شب سرمایه‌گذاری کرد 2

 

همکاری و سرمایه‌گذاری شرکت شهیر شناسا در پروژه پلتفرم آنلاین رزرو اجاره مکان‌های اقامتی در ایران است. شناسا یک سرمایه‌گذار خطرپذیر است که با حمایت مالی گروه مالی پاسارگاد و با تکیه بر ارزش های‌امانت‌داری و رفتار حرفه‌ای و تلفیق مفاهیم نوآوری، سازماندهی، سودآوری و ارزش آفرینی و با مأموریت ارتقای وضعیت سلامت و سبک زندگی ایرانیان و استفاده بهینه از منابع، تجاری‌سازی، سازماندهی و راهبری کسب و کار‌های مستعد رشد و بالندگی مبتنی بر فناوری فعالیت می‌کند.

آنچه تیم سایت شب برای ارائه خدمات گسترده‌تر در زمینه گردشگری در برنامه کار دارد، با حمایت و همکاری شرکت پیشگامان‌امین سرمایه پاسارگاد (شناسا) در کوتاهترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.

اگرچه در مدت زمان فعالیت این سایت که یکی از استارتاپ‌های حوزه اجاره و رزرو مکان‌های اقامتی در ایران به صورت آنلاین است، تلاش شده است که بهترین و مطمئن‌ترین خدمات در این عرصه در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار گیرد.

سایت شب‌امیدوار است که در روز‌های پیش رو با ارائه بهترین خدمات در عرصه رزرو و اجاره اماکن قابل اسکان در سراسر کشور گام بزرگی در رفع اصلی‌ترین چالش سفر یعنی اسکان بردارد. تجربیات موفق این گروه در ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالا در این زمینه و همکاری بسیاری از واحد‌های اسکان از جمله اقامتگاه‌های بومگردی، مجتمع‌های اقامتی، مسافرخانه‌ها و… در شهر‌های بزرگ و کوچک با سایت شب کوچکترین نتیجه مدت‌ها تلاش و برنامه‌ریزی برای گامی بلند و نوین در این عرصه بوده است.

ما ‌امیدواریم که در ماه‌های آینده بهترین خدمات ممکن در زمینه رزرو و اجاره مکان‌های اقامتی حتی در دورترین شهر‌های ایران را برای کاربران فراهم‌آوریم، ضمن این که برنامه‌های بیشتری برای ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و تنوع آن برای کاربران هدف ما است که به زودی به آن دست پیدا خواهیم کرد.