کلیه افراد حقیقی و حقوقی که با کشورهای خارجی روابط تجاری، تحصیلی و …دارند، برای ارایه مدارک خود نیازمند ترجمه اسناد شناسایی، تحصیلی و مالی توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران می‌باشند. در این بین بیشتر افراد به دلیل مشغله کاری به دنبال خدمات دارالترجمه رسمی آنلاین در تهران می‌باشند.

مزایای دارالترجمه رسمی و خدمات آنلاین

اگر به دنبال ترجمه رسمی مدارک خود هستید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید دارالترجمه‌هایی که خدمات آنلاین ارائه می‌دهند می‌توانند به شما در ترجمه مدارک و اسنادتان کمک کنند. همچنین از این طریق می‌توانید مترجم رسمی زبان مورد نظر خود را پیدا کنید به طور مثال با یک جستجوی کوتاه در اینترنت می‌توانید به تعداد بسیار زیادی مترجم رسمی انگلیسی، مترجم رسمی ترکی استانبولی، مترجم رسمی آلمانی و غیره دسترسی پیدا کنید.

تفاوت دارالترجمه رسمی انلاین با دارالترجمه‌های سنتی

دارالترجمه‌های آنلاین رقیب سرسختی برای دارالترجمه‌های سنتی می‌باشند. همانطورکه می‌دانید در ترجمه سنتی شخص برای پیدا کردن مترجم یا باید به صورت حضوری به دفتر دارالترجمه رجوع کند و از طرفی پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی مناسب نیز بسیار دشوار است. اما در ترجمه رسمی فوری آنلاین شما حتی نیاز به ترک منزل یا دفتر کار، جستجو برای پیدا کردن یک دارالترجمه رسمی حرفه‌ای ندارید و تنها با استفاده از گوشی و یا لپ تاپ خود می‌توانید از خدمات یک سامانه ترجمه آنلاین اسناد رسمی مانند دارالترجمه رسمی مرکزی تهران استفاده کنید.

بلیط هواپیما

مزایای خدمات آنلاین دارالترجمه رسمی در تهران2

مزایای ترجمه آنلاین اسناد و مدارک

صرفه‌جویی در هزینه و وقت

می‌توان گفت که مهمترین وجه اشتراک و مزیت کسب‌و‌‌کارهای آنلاین صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌باشد. به همین دلیل در سال‌های اخیر بیشتر افراد ترجیح می‌دهند ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را به صورت انلاین انجام دهند. در واقع هدف از تماس با دارالترجمه رسمی و آنلاین این است که متقاضیان سریعتر بتوانند روند ترجمه رسمی مدارک خود را طی کنند به عبارت دیگر شما در ترجمه آنلاین به راحتی می‌توانید به گروهی از مترجمان رسمی متخصص زبان مورد نیاز خود مانند انگلیسی یا مترجم رسمی ترکی استانبولی ارتباط برقرار کنید.

اطلاع از قیمت قبل از ترجمه رسمی اسناد و مدارک

دارالترجمه رسمی آنلاین مرکزی تهران دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته می‌باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از قیمت ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود مطلع شوید. همچنین ثبت درخواست ترجمه آنلاین در این دارالترجه به شما کمک می‌کند تا به سرعت برای ترجمه مدارک خود اقدام کنید و مشاوره رایگان مترجمین این مجموعم موجب می‌شود تا بسیاری از هزینه‌های غیرضروری شما حذف شود.

مزایای خدمات آنلاین دارالترجمه رسمی در تهران3

برخی از مزایای دارالترجمه رسمی تهران

  • ثبت سفارش به‌صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته
  • امکان پیگیری سفارش
  • ارائه مشاوره رایگان ۲۴ ساعته قبل از ثبت سفارش
  • عدم نیاز به مراجعه‌ حضوری
  • دریافت نسخه‌ی الکترونیکی ترجمه قبل از ارسال اصل آن
  • خدمات پیک معتمد و رایگان
  • ترجمه فوری مدارک
  • ارسال اسکن مدارک از طریق سایت و واتس اپ

نکاتی که در انتخاب دارالترجمه آنلاین باید به آن‌ها توجه کنید

تمامی دارالترجمه‌های رسمی آنلاین خدمات یکسانی ارائه نمیدهند و وجه اشتراک آن‌ها فقط صرفا آنلاین بودنشان است به همین دلیل باید در انتخاب دارالترجمه آنلاین دقت کنید. نکاتی که باید در انتخاب یک دارالترجمه به آن دقت کنید شامل موارد زیر می‌باشد:

پشتیبانی و مشاوره

به جرات می‌توان گفت که مهترین ویژگی یک دارالترجمه آنلاین خوب تیم پشتیبانی و مشاوره‌ آن است به این دلیل که شما می‌توانید سوالات‌تان را در مورد ترجمه رسمی مدارک و اسناد در هر ساعت از شبانه روز از کارشناسان مجرب دارالترجمه رسمی تهران بپرسید. به همین دلیل حتما باید دارالترجمه آنلاینی را انتخاب کنید که تیم پشتیبانانی قوی داشته باشد آگاهی داشته باشد تا در تمام طول روند ترجمه رسمی مدارک در کنار شما باشند.

ارسال پیش‌نویس ترجمه برای متقاضی

دارالترجمه رسمی آنلاین باید پیش از آن‌‎‌که مترجم رسمی ترجمه مدارک را مهر و امضا کند، متن ترجمه را برای‌ متقاضی ارسال کند تا پس از تایید شما و چک کردن اسپل نام و چک کردن کامل متن ترجمه مدارک توسط مترجم برای تایید صحت ترجمه مهر و امضا گردد این روند به شما کمک می‌کند تا احتمال این‌که ترجمه مدارک و اسناد شما توسط سفارت، امور خارجه یا دادگستری برگشت بخورد کاهش یابد.

پیک رایگان و معتمد

بیشتر افراد وقت کافی برای مراجعه حضوری به دارالترجمه را ندارند. دارالترجمه رسمی آنلاین مرکزی تهران دارای پیک معتمد و رایگان است و با انتخاب این دارالترجمه دیگر نیازی به اتلاف وقت در ترافیک روزانه را نخواهید داشت.

دریافت تأئیدیه دادگستری و امور خارجه توسط دارالترجمه رسمی

اگر مدارکی که برای ترجمه به دارالترجمه سپرده‌اید علاوه بر مهر و امضای مترجم، به تأئیدیه‌های دادگستری و امور خارجه نیاز داشته باشند، کارشناسان دارالترجمه مرکزی تهران می‌تواند این تاییده‌ها را برایتان دریافت کند.

مزایای خدمات آنلاین دارالترجمه رسمی در تهران4

مراحل ثبت سفارش آنلاین ترجمه رسمی فوری مدارک

تمامی دارالترجمه رسمی آنلاین داراب قوانین خاص خود می‌باشند و مراحل مختلفی را برای ثبت سفارش آنلاین در نظر گرفته‌اند، ثبت سفارش انلاین در دارالترجمه رسمی مرکزی تهران دارای مراحل زیر است:

تهیه مدارک و اسناد مورد نیاز برای ترجمه

در این مرحله باید نسخه باکیفیت مدارک خود را تهیه کنید و اگر به دنبال ترجمه رسمی هستید، باید دقیقا مدارکی که ترجمه آن‌ها مورد نیاز است را مشخص کنید. می‌توانید در این زمینه از مشاوران دارالترجمه نیز از طریق واتس اپ و یا خط تلفن در تماس باشید.

ثبت سفارش از طریق وب‌سایت

در این مرحله لازم است تا اطلاعات کامل خود، هدف از ترجمه مدارک و سایر موارد مربوط به سفارش خود را در سایت ثبت کنید. تا تمامی این موارد توسط مترجم رسمی مربوطه بررسی شود.

ارسال مدارک و اسناد به دارالترجمه

مدارکی که نیاز به ترجمه دارند را می‌توانید ابتدا از طریق واتس اپ برای مترجمین رسمی دارالترجمه ارسال کنید که فرآیند ترحمه رسمی مدارک شما آغاز گردد.

بررسی سفارش توسط کارشناسان و تایید مدارک

کارشناسان مجرب دارالترجمه سفارش و مدارک ارسالی شما را بررسی می‌کنند و در صورت کامل نبودن مدارک، اطلاعات یا وجود نقص در پرونده با شما تماس می‌گیرند و پس از تکمیل اطلاعات سفارش شما ثبت نهایی می‌شود.

ارسال اصل مدارک برای مترجم و شروع کار ترجمه

پس از طی کردن مراحل بالا باید اصل مدارک را برای دارالترجمه ارسال کنید. در این مرحله می‌توانید از خدمات پیک معتمد و رایگان دارالترجمه استفاده کنید.

ارسال نسخه اولیه ترجمه برای مشتری

مترجم رسمی پس از ترجمه مدارک برای اینکه اشتباهی در تلفظ اسامی، اعداد و ارقام وجود نیاید و در صورت لزوم تصویر نسخه اولیه ترجمه را برای سفارش دهنده ارسال می‌کنند تا تایید نهایی ترجمه انجام شود.

دریافت تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه

مدارکی که باید به تاییدیه رسمی قوه قضاییه یا وزارت امور خارجه  برسند توسط مترجم به مراجع قانونی ارسال می‌شوند تا مهر تایید این مراکز را دریافت کنند.

ارسال ترجمه مدارک برای سفارش دهنده

در نهایت مدارک ترجمه شده توسط پیک معتمد و به صورت رایگان برای سفارش دهنده ارسال می‌شود.

سخن آخر…

دارالترجمه رسمی آنلاین یک تحول بسیار بزرگ در امر ترجمه مدارک می‌باشد و دیگر نیازی نیست برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک‌ خود به دنبال نزدیک‌ترین دارالترجمه به محل زندگی‌تان باشید. اگر به ترجمه رسمی اسناد و مدارک نیاز دارید فرقی نمی‌کند محل زندگی شما کجا باشد تنها با مراجعه به وب سایت دارالترجمه رسمی تهران می‌توانید تمامی خدمات مربوط به ترجمه رسمی را دریافت کنید.