اگر به شهر رشت؛ شهر باران و شهر خلاق غذا سفر کردید و دوست داشتید غذاهای خوشمزه و منحصربه‌فرد این شهر را امتحان کنید می‌توانید از سفارش آنلاین غذای ارزان اسنپ فود استفاده کنید. در این روش شما می‌توانید از بهترین رستوران رشت انواع غذاهای مورد علاقه خود را سفارش دهید، با تخفیف ویژه آن را پرداخت کنید و سپس در هر کجای شهر که بودید آن را تحویل بگیرید. با این روش شما تا حد زیادی در وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید و در نتیجه می‌توانید از زمان خود در طول سفر استفاده بیشتری ببرید. اگر دوست دارید با روش سفارش غذا آنلاین رشت و همچنین بهترین رستوران رشت آشنا شوید در این مطلب همراه ما باشید.

بهترین رستوران رشت

در شهر رشت رستوران‌های زیادی وجود دارند که شما می‌توانید با سفارش آنلاین غذای ارزان از آن‌ها، غذاهای محلی رشت را امتحان کنید.

رستوران شورکولی

شورکولی بدون شک یکی از جذاب‌ترین رستوران های رشت است. در منو رستوران شورکولی انواع غذاهای محلی رشت مثل پلو کباب محلی و چلو کباب ترش و انواع خورشت‌های گیلانی دیده می‌شود. همچنین در بخش غذاهای ملل منو رستوران شورکولی گزینه‌های جذابی مثل غذاهای هندی، کره‌ای، چینی، مکزیکی و ایتالیایی به چشم می‌خورد که چشیدن طعم آن‌ها می‌تواند تجربه منحصربه‌فردی برایتان باشد.

رستوران بزرگ محرم

رستوران محرم یکی از قدیمی‌ترین رستوران های رشت است. این رستوران فعالیت خود را از سال ۱۳۲۳ آغاز کرد و همیشه به عنوان یکی از بهترین رستوران های رشت شناخته می‌شد. در منو رستوران محرم رشت انواع غذاهای گیلانی وجود دارند.

از ماهی و باقلا قاتق و کباب ترش تا خورشت فسنجان و میرزاقاسمی. علاوه‌بر غذاهای گیلانی در منو رستوران محرم رشت سایر غذاهای ایرانی هم وجود دارد. انواع کباب، خوراک گردن، جوجه سرخ شده و سوپ از دیگر غذاهای منو رستوران محرم هستند.

رستوران حسن رشتی

اگر به دنبال چشیدن طعم غذاهای اصیل گیلانی هستید و تمایل به سفارش آنلاین غذای ارزان دارید می‌توانید وارد سایت اسنپ فود شوید و رستوران حسن رشتی را انتخاب کنید. در این رستوران خوشمزه‌ترین غذاهای گیلانی همراه با مزه‌های اصیل وجود دارند. در منو رستوران حسن رشتی انواع خورشت‌های گیلانی مثل فسنجان و غوره مسما تا انواع کباب مثل کباب ترش و ماهی کباب همراه با سایر غذاهای محلی استان گیلان به بهترین شکل ممکن طبخ می‌شوند و در هر نقطه شهر که باشید برای شما ارسال می‌شود.

رستوران رزاقی

گروه رستوران های رزاقی از معروف ترین رستوران های رشت هستند. شما می‌توانید برای سفارش آنلاین غذای رشت وارد سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود شوید و سپس رستوران رزاقی رشت را انتخاب کنید.

رستوران رزاقی

در منو رستوران رزاقی رشت می‌توانید انواع غذاهای گیلانی مثل کباب ترش، مرغ ترش و باقالی قاتوق را مشاهده کنید. برای تجربه طعم اصیل غذاهای گیلانی حتما غذای خود را همراه با مزه مخصوص گیلانی سفارش دهید. همچنین لیست فست فود رستوران رزاقی بسیار بلند است. انواع پیتزا، برگر، سوخاری، سالاد و ساندویچ نیز در منو این رستوران دیده می‌شوند. پس از ثبت سفارش آن هم با تخفیف‌های ویژه اسنپ فود در هر کجای شهر باران که باشید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش‌تان به دست‌تان خواهد رسید.

رستوران شکم الملوک

رستوران شکم الملوک در هتل بزرگ کادوس از نظر بسیاری از مسافران شهر باران به عنوان بهترین رستوران رشت شناخته می‌شود. غوره مسما، شامی گیلانی، پلو ماهی، کباب ترش، کباب برگ، خورشت فسنجان و مرغ شکم پر تنها بخشی از غذاهای موجود در منو رستوران شکم الملوک هستند.

معرفی بهترین رستوران در شهر باران با قیمت ارزان2
رستوران شکم الملوک

برای سفارش آنلاین غذای ارزان می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود شوید و تنها در عرض چند دقیقه از منو رستوران شکم الملوک غذاهای خوشمزه مورد نظر خود را انتخاب کنید، با استفاده از تخفیف‌های ویژه اسنپ فود آن را پرداخت کنید و چند دقیقه بعد آن را در هر کجای شهر که هستید با بسته‌بندی مناسب و به صورت گرم تحویل بگیرید.

رستوران کبابی حاج حسین

اگر جز طرفداران کباب هستید و دوست دارید انواع کباب را آن هم با گوشت تازه و باکیفیت از یکی از بهترین کبابی های رشت امتحان کنید می‌توانید سفارش خود را از طریق اسنپ فود برای کبابی حاج حسین بفرستید.

معرفی بهترین رستوران در شهر باران با قیمت ارزان3

مشتریان در منو این رستوران می‌توانند انواع کباب مثل جوجه، کوبیده، جگر و چنجه را همراه با نان یا برنج سفارش دهند. همچنین شما می‌توانید غذای خود را همراه با مزه‌های ناب گیلان مثل اشپل ماهی، سیر، باقلا تازه و گردو هم سفارش دهید.

دیزی سرای دوران

اگر جز طرفداران آبگوشت و دیزی سنگی هستید و به شهر رشت سفر کرده‌اید می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود دیزی سرای دوران یکی از بهترین رستوران های رشت را انتخاب کنید و با سفارش آنلاین غذای ارزان آن را در هر کجای شهر که هستید تحویل بگیرید. در رستوران دوران مشتریان می‌توانند انواع مختلف دیزی مثل دیزی کلاسیک با گوشت گوسفند، دیزی کلاسیک با گوشت گوساله، دیزی زعفرانی و دیزی کنجدی با گوشت گوسفند یا گوساله و همچنین کشک و بادمجان و میرزاقاسمی سفارش دهند.

ایمیل اسنپ فود: info@snappfood.ir

نصب اپلیکیشن : https://snappfood.ir/app