سایدا سفر

ولنجک یکی از بام‌های تهران محسوب می‌شود. این منطقه در ارتفاعات شمال تهران قرار دارد. از طرف دیگر، دانشگاه شهید بهشتی نیز در همین منطقه واقع شده است. همین دو دلیل باعث می‌شود تا جوانان بسیاری در محدوده ولنجک تردد داشته باشند. بهترین پاتوق هم برای جوانان، کافه‌های دنج و عالی است. اگر شما نیز در محدوده ولنجک تردد دارید، با ما همراه باشید تا بهترین کافه های ولنجک را بهتر بشناسید.

معرفی بهترین کافه های ولنجک

همان طور که اشاره کردیم، امروز قصد داریم تا بهترین کافه های ولنجک را به شما عزیزان و همراهان معرفی کنیم. در ولنجک کافه‌های متعددی حضور دارند. همین مسئله انتخاب را بین آن‌ها دشوار می‌کرد. از‌این‌رو برای انتخاب بهترین کافه های ولنجک ، از نظرات مشتریان بهره بردیم. نظرات مشتریان بهترین معیار سنجش کیفیت خدمات کافه های ولنجک هستند. پس با ما همراه باشید تا این کافه‌ها را بهتر از قبل بشناسید.

کافه دیالما

کافه های ولنجککافه دیالما یکی از شیک‌تین کافه های ولنجک محسوب می‌شود. این کافه در خیابان اصلی ولنجک قرار دارد. به همین خاطر همواره جمعیت بسیاری در آن حضور دارند. کافه دیالما منویی بسیار متنوع را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در این منو شما می‌توانید انواع نوشیدنی سرد یا گرد، نوشیدنی‌های ترکیبی یا همان کوکتل، بستنی، تنقلات و البته غذاهای فرنگی را سفارش دهید. فضای داخلی این کافه بسیار زیبا دکور شده است. دکوراسیون دیالما با دقت و وسواس بسیاری طراحی شده است. در فضای داخلی این کافه امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. به همین خاطر فقط عطر خوش قهوه و بوی کیک تازه در این کافه به مشام می‌رسد. این کافه فضایی خانوادگی و مناسب انواع دورهمی دوستانه دارد. دیالما یک پاتوق عالی برای جوانان و دانشجویان محسوب می‌شود.

آدرس: آدرس: ولنجک، نبش کوچه هفتم

تلفن : ۲۶۸۰۲۷۰۵

ساعت کار : ۹صبح تا ۲۳ شب

در سفرزون بخوانید :
کافه های شمال تهران ، در لوکس‌ترین کافه‌های تهران قهوه بنوشید

کافه رستوران دریا باز

کافه رستوران دریا باز یکی از کافه رستوران های عالی ولنجک محسوب می‌شود. این کافه رستوران فضایی عالی و دوست داشتنی دارد. یک دیوار این کافه به‌صورت کامل از شیشه‌های قدی تشکیل شده است. به همین خاطر می‌توانید در طول روز از نور آفتاب و البته چشم‌انداز تماشایی کافه لذت ببرید. فضای داخلی کافه بسیار شیک و مناسب مراسم خانوادگی طراحی شده است. در این کافه امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. به همین خاطر خبری از بوی دود سیگار در این کافه نیست. در این کافه منوی کافه و رستوران در کنار هم سرو می‌شود؛ اما محدودیتی در انتخاب منو وجود ندارد. یعنی شما می‌توانید فقط از منوی کافه یا منوی رستوران استفاده کنید. بسیاری از مشتریان کافه رستوران دریا باز، دسر باقلوای ترک آن را توصیه می‌کنند. همچنین برگر‌های این کافه بسیار تعریفی است و به‌صورت دست‌ساز تهیه می‌شود.

آدرس: ولنجک ،بلوار دانشجو ،خیابان گلریزان، بالاتر از میدان گلریزان، کافه و رستوران دریا باز

تلفن : ۷۵۱۲۷

ساعت کار : ۱۲ الی ۲۴

در سفرزون بخوانید :
کافه های سئول | گشت‌و‌گذار و جستجوی کافه در خیابان کره جنوبی تهران

کافه رستوران روبِل

کافه رستوران روبل ولنجک، مرتفع‌ترین روف رستوران پایتخت محسوب می‌شود. این کافه رستوران در ارتفاع ۱،۷۶۰ متری از سطح دریا قرار دارد. این کافه رستوران شیک و رویایی، چشم‌اندازی خیره‌کننده از پایتخت را به شما هدیه می‌دهد. کافه رستوران روبل بر روی روف‌گاردن مجتمع تجاری گالریا قرار دارد. به همین خاطر فضای کافه به دو بخش سرپوشیده و روباز تقسیم می‌شود. اگر قصد استعمال دخانیات دارید، می‌توانید به بخش روباز مراجعه کنید. منوی این کافه رستوران بسیار متنوع، لوکس و البته باکیفیت است. بر اساس نظرات مشتریان، حتماً باید طعم استیک‌های مخصوص روبل را بچشید. همچنین منوی کافه این رستوران به لطف تجهیزات و باریستای حرفه‌ای، در بین تمام کافه های تهران بی‌نظیر است. اگر به‌دنبال بهترین کافه های ولنجک برای قرارهای عاشقانه و یا مراسم خانوادگی مهم هستید، ما کافه رستوران روبل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

آدرس: ولنجک، مجتمع تجاری گالریا، روف گاردن آسمان هفتم تهران

تلفن : ۰۲۱۲۲۴۳۰۱۳۰

ساعت کار : ۸:۳۰ الی ۲۴

در سفرزون بخوانید :
رستوران بونلی ، تجربه غذاهای خوشمزه ایتالیایی

کافه کوک

کافه کوک یکی از برندهای معروف در بین کافه های ولنجک محسوب می‌شود. این کافه ابتدای خیابان یمن قرار دارد. به همین خاطر همواره مشتریان بسیاری در این کافه حضور دارند. کافه کوک یک کافه مناسب برای جلسات کاری و گپ دوستانه محسوب می‌شود. در این کافه امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. به همین خاطر خبری از بوی دود سیگار نیست. همین مسئله باعث می‌شود تا فضای کافه کوک به یک فضای کاری، محترمانه و خانوادگی تبدیل شود. اگر به‌دنبال کافه‌ای مناسب هستید که انواع آب‌میوه، نوشیدنی‌های ترکیبی و یا قهوه را در ظروف مخصوص بیرون‌بر سرو کند، کافه کوک برای شما بهترین گزینه خواهد بود. این کافه دارای سیستم بسته‌بندی مخصوص به خود است. پس می‌توانید انواع نوشیدنی سرد یا گرم را در این کافه به‌صورت بیرون‌بر سفارش دهید.

آدرس  : تهران، ولنجک، خیابان یمن

تلفن : ۰۲۱۲۲۴۲۰۳۲۶

ساعت کار : ۱۲ الی ۲۴

کافه گلخانه

کافه گلخانه در بخش بام ولنجک قرار دارد. این کافه فضایی بسیار باصفا، دلباز و دوست‌داشتنی دارد. بر اساس نظرات مشتریان، زمانی که در این کافه حضور داشته باشید، از اتمسفر آن انرژی خواهید گرفت .در این کافه بین میزها فاصله مناسبی قرار دارد. مدیریت با این کار تلاش کرده تا حریم شخصی مشتریان خود را حفظ کند. این کافه علاوه‌بر فضای سرپوشیده، دارای فضای باز نیز است. اگر قصد سیگار کشیدن دارید، می‌توانید به بخش فضای باز مراجعه کنید. به این ترتیب در فضای سرپوشیده کافه، خبری از بوی بد یا دود سیگار نیست. این کافه یک بار بسیار بزرگ در اختیار دارد. به لطف تجهیزات کامل و باریستای دوره‌دیده و حرفه‌ای، انواع نوشیدنی سرد یا گرم خاص در این کافه سرو می‌شود. پس اگر گذرتان به این کافه خورد، حتماً طعم نوشیدنی‌های مخصوص آن را بچشید.

آدرس: ولنجک، بام تهران، گلخانه، کافه گلخانه

تلفن : ۰۹۳۳۴۰۴۵۸۲۰

ساعت کار : ۱۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰

در سفرزون بخوانید :
رستوران های تهران ؛ آشنایی با بهترین رستوران‌های پایتخت

معرفی بهترین کافه های فرمانیه‌: از اصالت تا کافه‌نشینی

کافه سرامیک

کافه سرامیک یکی از کافه‌های دنج و کوچک ولنجک محسوب می‌شود. این کافه فضایی بسیار دلنشین و دوست‌داشتنی دارد. زمانی که در این کافه حضور دارید، متوجه گذشت وقت نمی‌شوید. در این کافه خبری از بوی سیگار نیست. به همین خاطر لازم نیست نگران این باشید که لباس شما بوی دود سیگار بگیرد. منوی این کافه نیز همانند فضای آن نقلی است. به این وجود منوی این رستوران کیفیت بسیار مطلوبی دارد. تقریباً اکثر مشتریانی که به این کافه مراجعه کرده‌اند، از خدمات و کیفیت منوی آن ابراز رضایت کرده‌اند. این کافه برخی مواقع چند میز و صندلی جلوی کافه خود قرار می‌دهد. البته اگر شرایط جوی نامساعد باشید، امکان استفاده از فضای بیرون وجود ندارد.

آدرس: ولنجک، خیابان ۱۸

تلفن : ۰۲۱۲۲۱۷۹۲۰۲

ساعت کار : ۹ الی ۲۳

در سفرزون بخوانید :
کافه های نیاوران: ۹ مورد از بهترین کافه‌هایی که باید به آنها سر بزنید

کافه بروکسل

کافه های ولنجککافه بروکسل یکی از کافه‌های شیک، زیبا و آرام است. این کافه را به جرئت می‌توان جزء بهترین کافه های ولنجک در نظر گرفت. کافه بروکسل فضاسازی بسیار زیبایی انجام داده است. طراحی دکوراسیون کافه بروکسل را بر اساس سبک مینیمالیست انجام داده‌اند. در این کافه خبری از المان‌های تزئینی شلوغ نیست و آرامش در محیط کافه موج می‌زند. مدیریت کافه به جای آنکه میزهای بیشتری در کافه خود قرار دهد، فاصله بیشتری را بین میزها قرار داده است تا مشتریان احساس راحتی بیشتری داشته باشند. به همین خاطر اکثر مشتریان کافه بروکسل، مشتری دائمی این کافه می‌شوند. جالب است بدانید در این کافه از صبح تا عصر، امکان سیگار کشیدن وجود ندارد؛ اما از غروب مشتریان ثابت و جوانان به این کافه می‌آیند و مدیریت کافه نیز سیگار کشیدن را آزاد می‌کند. همچنین حتی در ساعات اوج شلوغی نیز می‌توانید در نزدیکی مرکز خرید توچال، جای پارک پیدا کنید.

آدرس: خیابان ولنجک، خ چهاردهم، جنب مرکز خرید توچال

تلفن : ۰۲۱۲۲۴۲۱۰۲۰

ساعت کار : همه روزه ۸ تا ۱۲

کافه لوکال

لوکال در زبان انگلیسی به‌معنای محلی است. این کافه نیز در یکی از کوچه‌های دنج ولنجک قرار دارد. پس همان طور که انتظار دارید، در فضای این کافه خبری از شلوغی نیست. در حقیقت این کافه مشتریان ثابت خود را دارد که اکثراً هم برای همان محله هستند. پس اگر شما نیز به‌دنبال یک کافه دنج و آرامش هستید، می‌توانید کافه لوکال را انتخاب کنید. در این کافه امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. به همین خاطر اکثر مشتریان با خیال راحت از کافه لوکال استفاده می‌کنند. این کافه تنوع خاصی در منوی خود ارائه نمی‌دهد؛ با وجود این کیفیت این منو بسیار مطلوب است. به نوعی می‌توان گفت که در این کافه کیفیت فدای کمیت نشده است.

آدرس: تهران، خیابان ولنجک، کوچه هفتم

تلفن : ۰۲۱۲۲۱۸۰۵۱۰

ساعت کار : همه روزه ۸ تا ۲۴

کافه لایف

کافه های ولنجککافه لایف یکی دیگر از کافه های ولنجک است که در مرکز خرید توچال قرار دارد. فضای این کافه بسیار دنج و دوست‌داشتنی است و با سایر کافه‌های درون پاساژ تفاوت بسیاری دارد. این کافه در فضای روباز واقع شده است. به همین خاطر امکان سیگار کشیدن در بخش روباز وجود دارد. در این کافه از میز و صندلی‌های پایه بلند استفاده شده است. به همین خاطر می‌توان آن را مشابه با کافه‌های اروپایی و آمریکایی دانست. منوی این کافه تنوع چندانی ندارد؛ اما کیفیت آن مطلوب است و اکثر مشتریان را راضی نگه می‌دارد. این کافه در مرکز خرید توچال قرار دارد. خوشبختانه در نزدیکی این مرکز خرید، همواره جای پارک کافی نیز پیدا می‌شود. پس اگر نگران جای پارک خودروی خودتان هستید، می‌توانید این کافه را با خیال آسوده انتخاب کنید.

آدرس: تهران – خیابان ولنجک، مرکز خرید توچال، طبقه اول

تلفن : ۰۲۱۲۲۴۱۸۰۰۱

ساعت کار : همه روزه ۸ تا ۲۴

کافه ویونا

کافه های ولنجککافه ویونا یکی از مهم‌ترین برندهای زنجیره‌ای کافه در ایران محسوب می‌شود. این کافه در بخش‌های مختلف پایتخت شعبه دارد. تنوع و کیفیت منوی این کافه در تمامی شعب یکسان است. به همین خاطر مشتریان در سراسر پایتخت با خیال آسوده از بابت کیفیت خدمات این کافه را انتخاب می‌کنند. در منطقه ولنجک نیز یکی از شعب کافه ویونا به چشم می‌خورد. این کافه دارای فضایی دنج و دوست‌داشتنی است. در این کافه همانند سایر شعب ویونا، امکان سیگار کشیدن وجود ندارد. پس می‌توان گفت که این کافه محیطی کاملاً خانوادگی دارد. کافه ویونا ولنجک کار خود را از ساعات ابتدایی صبح آغاز می‌کند. به همین خاطر می‌توانید از آن برای میل کردن صبحانه نیز استفاده کنید. بر اساس نظرات مشتریان، این کافه کیک‌های شکلاتی و بستنی‌های میوه‌ای بسیار خوشمزه‌ای را ارائه می‌دهد. همچنین یافتن فضای پارک خودرو در نزدیکی این کافه بسیار ساده است.

آدرس: تهران، ولنجک٬ خیابان هفتم٬ پلاک ۱۶

تلفن :۰۲۱۲۲۴۰۷۰۰۵

ساعت کار : همه روزه ۸ تا ۲۴

در سفرزون بخوانید :
کافه ویونا ، زنجیره‌ای از خوشمزگی‌ها در فضاهای متفاوت و دل‌انگیز

خب دوستان و همراهان عزیز سفرزون، نظر شما درباره لیست بهترین کافه های ولنجک چیست؟ شما کدام یک از این کافه‌ها را می‌شناسید؟ اگر در هر یک از این کافه‌ها حضور داشته‌اید، تجربه خود را با ما و سایر همراهان به اشتراک بگذارید. در ضمن آیا کافه دنج و مناسب دیگری را در ولنجک می‌شناسید؟ آن را به ما و سایر همراهان معرفی کنید تا این لیست را با کمک یکدیگر تکمیل نماییم.