سایدا سفر

کافه کاریز نام یکی از بهترین کافه‌های تهران است که در محدوده شمال تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این کافه فضایی بسیار دنج و دوست داشتنی دارد که طی چند مدت اخیر توانسته مشتریان ثابت زیادی را به دست بیاورد. فضای اصلی کافه کاریز دوبلکس است و می‌توانید در صورت شلوغ بودن فضای همکف، از نیم‌طبقه بالای کافه استفاده کنید که عمدتاً خلوت‌تر است. فضای داخلی این کافه به خوبی طراحی شده و زیبایی در عین سادگی را سر لوحه دکوراسیون خود قرار داده است. مهم‌تر از هر چیز دیگر باید بدانید که کاریز در باغ خانه شاعران ایران واقع شده است و پاتوقی دنج برای هنرمندان جوان محسوب می‌شود. با سفرزون همراه شوید تا این کافه را بهتر بشناسید.

فضای داخلی کافه کاریز

در تمامی بخش‌های کافه کاریز پنجره‌های قدی نصب شده‌ است تا نورگیر بی‌نظیری داشته باشد و مشتریان بتوانند حین میل کردن دمنوش خوش‌‎عطر خود، از مناظر بیرون کافه نیز لذت ببرند. با کمی ریزبینی خواهید دید که فضای داخلی کافه بر اساس سبک مینیمالیسم یا همان “کمینه‌نگری” طراحی شده است. این یعنی خبری از وسایل دکوری تجملاتی و گران‌قیمت در کافه نیست و همه چیز با سادگی تمام کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

فضای باز کافه

زیبایی کاریز تنها محدود به دکوراسیون داخلی آن نیست؛ بلکه این کافه در بخش بیرونی ، فضایی دنج و دوست‌داشتنی برای مشتریان خود ایجاد کرده است. فضای باز کافه دقیقا در امتداد ساختمان کاریز قرار دارد و با گلدان‌های سفالی شمعدانی آن را تزئین کرده‌اند. حتی در فصول سرد سال، کاریز با سیستم گرمایشی تابشی، مشتریان خود را در فضای باز به خوبی گرم نگه می‌دارد. حال تصور کنید که زیر بارش باران نم نم، قهوه تلخ خود را نوش جان کنید و از عطر باران روی خاک لذت ببرید. بی‌تردید کاریز از نظر فضاسازی یکی از بهترین کافه‌های تهران محسوب می‌شود.

منوی کاریز

منوی کاریز بسیار متنوع و هوس برانگیز است. در این منو می‌توانید شاهد تنوع بالایی از انواع دمنوش، قهوه، کیک و البته غذاهای فرنگی باشید. منوی صبحانه کاریز بسیار متنوع است و انواع املت سبزیجات، کیک، سوسیس، صبحانه انگلیسی، خوراک لوبیا، عدسی و از این قبیل غذاهای ساده را نیز شامل می‌شود. کاریز با همکاری یک باریستا بسیار خبره، انواع نوشیدنی سرد و گرم ترکیبی بسیار خاص و خوشمزه را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. پس می‌توان گفت که باید از بابت کیفیت منوی کافه کاریز آسوده خاطر باشید.

اطلاعات کاریز

آدرس: خیابان شریعتی ، خیابان دولت، نبش نعمتی(کیکاووس) ، باغ خانه شاعران ایران

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۶۱۷۱۷۹

ساعت کار: ۸-۲۳:۳۰