فکرش را بکنید وارد شهری می‌شوید که تمام بلوارهایش با درختان نخل زیبا پر شده و لنگرگاه‌های شهر میزبان شما در غروب نارنجی خورشیداند. می‌توانید در میان کوچه‌ها قدیمی، پیچ در پیچ و باریک شهر قدم بزنید و گلدان‌های رنگی کنار پنجره‌ها چشم‌هایتان را از زیبایی و رنگ پر کنند. تور آنتالیا می‌تواند این تصویر و این لذت دوست داشتنی را به شما بدهد.

تور آنتالیا تیر ۹۸ | آژانس آواسیر

آژانس مسافرتی آواسیر

شماره تماس: 87112‌ (021)

به دلیل نواسات ارزی، برای اطلاع از قیمت‌های نهایی تماس بگیرید

آنتالیا؛ شهر لنگرگاه‌های زیبا

آنتالیا یکی از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است که در همسایگی ایران قرار دارد. در سال‌های اخیر استقبال مردم، خصوصا ایرانی‌ها به این شهر دو چندان شده و به دلیل نزدیک بودن این شهر و در عین حال زیبا بودن آن انتخاب بسیاری از توریست‌ها به عنوان یک تور چند روزه و ارزان قیمت است.

تور آنتالیا می‌تواند تجربه‌ای جذاب برای یک سفر خانوادگی باشد. اگر با یک تور ارزان قیمت به آنتالیا سفر کنید علاوه‌بر یک سفر چند روزه با قیمت مناسب، می‌توانید بسیاری از دیدنی‌ها و زیبایی‌های این شهر را ببینید.

آنتالیا در کنار زیبایی‌های طبیعی خود، خوراکی‌های جذاب و خوردنی زیادی دارد که یکی از اولین انتخاب‌های گردشگران است. از کباب ترکی و بوی دنر کبابی گرفته تا بستنی‌های خاص و معروف آن که یک بار امتحان آن شما را پشیمان نخواهد کرد.

اگر با تور آنتالیا به این شهر سفر کردید، مطمئن باشید جذاب‌ترین مکان‌های تفریحی از جمله تله‌کابین آنتالیا، تونک تپه، پل آراپسو، آبشارهای دودن و کورشونلو، پارک فرهنگی آتاتورک و ده‌ها دیدنی این شهر را از نزدیک می‌بینید و از آن لذت می‌برید.

چه زمانی برای سفر با تور آنتالیا مناسب‌تر است؟

هوای این شهر ساحلی آب و هوایی مدیترانه‌ای است. یعنی تابستان‌های گرم و طولانی و زمستان‌های معتدل و بارانی دارد.

بسیاری از افراد، علی‌رغم گرمای هوا، تور آنتالیا را در فصل تابستان انتخاب می‌کنند. چرا که این فصل جان می‌دهد برای شنا کردن در آب و آفتاب گرفتن. حراجی‌های بسیاری از فروشگاه‌ها نیز در این فصل برگزار می‌شوند و برای خرید و تهیه سوغاتی بسیار مناسب است.

در آنتالیا چگونه در شهر بچرخیم؟

اگر در آنتالیا از تور خود جا ماندید و یا دوست داشتید در زمانی که خودتان می‌خواهید به جایی از شهر بروید، می‌توانید از تاکسی، اتوبوس و متروی شهری استفاده کنید. اما باید بدانید بهترین وسیله حمل و نقل در شهر استفاده از اتوبوس‌ است. چرا که هم به تمام نقاط مختلف شهر می‌روند و هم قیمتی بسیار ارزان‌تر از تاکسی دارند. هزینه تاکسی در آنتالیا گران است و معمولا برای‌ مسافران مقرون به صرفه نیست.

در سفر به آنتالیا چه چیزهایی نیاز داریم؟

از آن‌جایی که هوای این شهر در تابستان گرم و خشک است، پیشنهاد می‌شود حتما کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی به همراه داشته‌باشید. همینطور لباس‌های نخی و خنک می‌تواند در خنک ماندن بدنتان کمک کند.

اگر تور چند روزه آنتالیا را در فصل پاییز انتخاب می‌کنید، یادتان باشد یک دست لباس گرمتر بردارید تا اگر احساس گرما کردید، آن را بپوشید.