ارمنستان به واسطه‌ی نزدیکی جغرافیایی با ایران، یکی از اولین گزینه‌های سفری برای تور خارجی است. اگر زمان کمی دارید یا می‌خواهید در هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید، تور ارمنستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این سفر ارزان قیمت، برای شما فرصتی است تا به دیدن عالی‌ترین منظره‌های طبیعی بروید و از دیدن دشت‌های سرسبز ارمنستان لذت ببرید. با ما همراه باشید تا بهترین گزینه‌های سفر به ارمنستان را به شما پیشنهاد دهیم.

تور ارزان قیمت ارمنستان ، شما را به راهی سفری پر از قصه می‌کند. این فرصت را برای دیدن کلیساهای باشکوه از دست ندهید. در کنار آثار تاریخی و طبیعی این کشور، فرهنگ و آداب و رسوم آن شما را به خود جذب می‌کند. فرهنگی که به دلایل تاریخی، بسیار به ایرانیان نزدیک است و این موضوع، سفر را برای شما آسان می‌کند.

علاوه بر این موارد، ارمنستان مراکز خریدی عالی دارد. شما از این سفر دست پر برمی‌گردید. در گشت و گذارهای‌تان، لذت چشیدن غذاهای ارمنی را فراموش نکنید.

بهترین زمان برای ارمنستان گردی

طبیعت ارمنستان را در هر فصل که ببینید، لذت‌بخش است. در ماه‌های ماه های سپتامبر و اکتبر (شهریور و مهر) و می تا ژوئن (اردیبهشت و خرداد)، بیشترین جمعیت از گردشگران وارد ارمنستان می‌شوند. همچنین اگر طرفدار ورزش‌های زمستانه و هیجانات خاص آن‌ها هستید، در زمستان‌ها با تور ارمنستان همسفر شوید.

سفر به ارمنستان نیازی به ویزا ندارد، پس به راحتی تور لحظه آخری ارمنستان را رزرو کنید.

تاریخچه ارمنستان

ارمنستان را سرزمینی کهن می‌دانند. این کشور روزگاری طولانی پشت سر گذاشته است و آنقدر این تاریخ، بالا بلند و پر از داستان است که گاهی با افسانه‌ها نیز گره خورده است. تور ارمنستان فرصتی به شما می‌دهد تا بیشتر با این سرزمین باستانی آشنا شوید و تاریخ آن‌را درک کنید. یکی از مهم‌ترین حوادث تاریخی ارمنستان، پذیرش مسیحیت است. این کشور اولین نقطه‌ای بود که این دین را پذیرفت. در سفر به ارمنستان، می‌توانید کلیساهای استثنایی آن‌را ببینید. سفر ارمنستان را از دست ندهید.