اصفهان از آن مقصدهایی است که همیشه طرفدار دارد. اصفهان گردی یک مهارت خاص محسوب می‌شود! شهری که آنقدر جاذبه دارد که باید اسامی آن‌ها را در یک فهرست بلند بالا قرار دهیم. اگر می‌خواهید تمام اسامی این فهرست را ببینید پس از تور چند روزه اصفهان جا نمانید!

تور این شهر با تورلیدرهای حرفه‌ای یک گره گشایی از جاذبه‌های اصفهان است. در این سفر به باغی از معماری و هنر دعوت می‌شود. بی‌راه نیست که اصفهان را نصف جهان می‌دانند. آنقدر گستردگی و تنوع دیدنی‌های اصفهان زیاد است که نمی‌توان در یک بازدید سرسری و کوتاه به تمام زیبایی‌های آن دست یافت.

تاریخچه شهر اصفهان

اصفهان در طول تاریخ یکی از شهرهای محبوب حکومت‌ها بوده. این شهر در روزگار صفوی مرکز حکومت بود و به همین واسطه تغییرات فراونی به‌خود دید. سال‌های حکومت صفویان چنان با شکوه و طولانی بودند که هزارتن اثر بی‌بدیل در شهر به جا بگذارند. شما می‌توانید تمام این شگفتی‌ها را در اصفهان ببینید. علاوه بر میدان نقش جهان که شما را سحر می‌کند، جاذبه‌های فراوان دیگری در سطح شهر گسترده شده‌اند. از محبوب‌ترین دیدنی‌های اصفهان می‌‌توان به مساجد و پل‌های این شهر اشاره کرد که هر کدام قصه‌ای برای شما دارند. تور ارزان اصفهان را از دست ندهید!

بهترین زمان سفر به اصفهان

از آن‌جایی که بهار برای دیدن اکثر شهرهای ایران فرصت مناسبی است ما هم برای سفر به اصفهان همین زمان را پیشنهاد می‌کنیم. پس تا فرصتی در این روزهای بهاری زیبا باقی مانده است تور اصفهان را رزور کنید. حتی می‌توانید با تور لحظه آخری اصفهان همراه شوید. اما اگر طاقت گرمای تابستان را ندارید این سفر را به پاییز موکول کنید. فصلی نارنجی که بادهای خنک در شهر شروع به وزیدن کرده است. البته پاییز می‌تواند کمی هزینه‌های سفرتان را بالا ببرد. اگر طرفدار سرمای زمستان هستید پس درنگ نکنید و تور ارزان اصفهان را انتخاب کنید. چرا که این شهر در زمستان سرمایی قابل تحمل دارد.