برای سفری خاطره‌انگیز به یکی از زیباترین استان‌های ایران آماده‌اید؟ استان زنجان با مردمان مهمان‌نواز آذری‌اش، تاریخ پر فراز و نشیبش و طبیعت چشم‌نوازش می‌تواند مقصدی درجه یک برای سفر باشد. پس با تور زنجان همراه شوید و با خیال راحت از زیبایی‌های این استان تاریخی لذت ببرید.

تور زنجان معبد اژدها و مردان نمکی | ۸ شهریور | یک روزه

تاریخ برگزاری: 8 شهریور ۹۸

ظرفیت: ۳۰ نفر

معبد اژدها (داش کَسَن)، مجموعه تاریخی گنبد سلطانیه، کاروانسرای سنگی، موزه مردان نمکی، رختشویخانه

تور زنجان معبد اژدها و مردان نمکی | ۲۱ مرداد | یک روزه

تاریخ برگزاری: 21 مرداد ۹۸

ظرفیت: ۳۰ نفر

معبد اژدها (داش کَسَن)، مجموعه تاریخی گنبد سلطانیه، کاروانسرای سنگی، موزه مردان نمکی، رختشویخانه

تور زنجان | معبد اژدها و مردان نمکی | ۱۴ تیر| یک روزه

تاریخ برگزاری: 14 تیر ۹۸

ظرفیت: ۳۰ نفر

معبد اژدها (داش کَسَن)، مجموعه تاریخی گنبد سلطانیه، کاروانسرای سنگی، موزه مردان نمکی، رختشویخانه

زیبایی‌های شهر زنجان

زنجان یک استان پر از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی است. همراه شدن با تور زنجان شما را به گشت و گذاری چند روزه در شهر زنجان و جاذبه‌های طبیعی اطرافش مهمان خواهد کرد. در شهر زنجان ده‌ها جاذبه تاریخی و مذهبی دیدنی جای گرفته است. دیدن از بزرگترین بازرا سرپوشیده ایران، مسجد جامع زیبا و تاریخی زنجان، موزه مردم شناسی زنجان در بنای رختشوی‌خانه این شهر، مسجد خانم، حمام حاج داداش، خانه ذولفقاری و … همه بخشی از لذت سفر با تور زنجان به این شهر زیباست. موزه‌های زنجان هم بسیار دیدنی هستند: از موزه مردان نمکی که مومیایی مردانی از دوران هخامنشیان و ساسانیان که در معدن نمکی سرچشمه یافت شده‌اند را در خود جای داده است تا موزه حیات وحش این شهر، موزه نسخ خطی و …

دیدنی‌های بی نظیر استان زنجان

در روستاهای استان زنجان هم چند تا از دیدنی‌ترین آثار تاریخی و طبیعی ایران قرار گرفته است که با تور زنجان می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. گنبد سلطانیه در روستای سلطانیه، بزرگترین گنبد آجری جهان و سومین گنبد بزرگ جهان است که در استان زنجان قرار دارد. این گنبد مربوط به دوران ایخانان است که دیدن از آن یکی از باشکوه‌ترین لحظات سفر با تور زنجان است. دیدن از غار کتله‌خور هم که یکی از دیدنی‌ترین غارهای خشک ایران است می‌تواند تجربه‌ای جالب برای مسافران زنجان باشد.

بهترین زمان سفر به زنجان

زنجانِ کوهستانی در فصول بهار و تابستان با آب و هوای معتدل و جاذبه‌های طبیعی دیدنی‌اش روزهایی رویایی برایتان خواهد ساخت. در مجموعه گاوازنگ و ائل داغی که بام زنجان است لذت خوردن غذاهای محلی زنجان و قدم زدن در هوای پاک این مجموعه را برایتان به ارمغان می‌آورد. همین طور جاده‌های کوهستانی زیبا که طبیعت بکر اطراف را به رختان می‌کشد می‌تواند حسابی حالتان را جا بیاورد و سفر با تور زنجان را به یکی از زیباترین خاطراتتان تبدیل کند.

خرید کردن در زنجان

در سفر با تور زنجان از مراکز خرید درجه یک این شهر هم خرید کنید و خوراکی‌های خوشمزه و صنایع دستی هنرمندانه زنجان را برای عزیزانتان به سوغات ببرید. چاقوی زنجان، ملیله‌کاری‌های زیبا، ظروف مسی چشم‌نواز و چاروق‌های رنگانگ همه از صنایع دستی محسورکننده زنجان است که در سفر با تور زنجان می‌توانید به یادگار ببرید. خوردن نان اردک و شیرینی انگشتی هم حسابی توصیه می‌شود.

با تور زنجان همراه شوید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید.