نام شیراز را که به زبان بیاوریم، رنگ‌ها ذهن ما را پر می‌کنند. سفر به شیراز تجربه‌ای ناب است که نیاید آن‌را از دست داد. برای کشف این لذت با تور شیراز، راهی این مقصد خیال انگیز شوید. این شهر با ره‌آوردهایی که تاریخ برایش به‌جا گذاشته‌اند، شما را جادو می‌کند.

شیراز سرزمین عاشقانه‌هایی است که با بوی ناب بهار نارنج پیوندی ابدی دارد. به گشت و گذار در این شهر بپردازید و راز شعرهای شیرین پارسی را کشف کنید. در این شهر پیوند معماری، ادبیات و هنر، شما را به سرزمین خیال می‌برد.

زمان مناسب برای شیراز گردی

شیراز، شهری است که هر چهار فصلش شما را به سوی خود می‌خواند. از بهار‌هایی که پر از لطافت و سرسبزی است و در خیابان‌هایش بوی بهار نارنج‌ها شما را نوازش می‌کنند. تا پاییزهایی که شهر هزاران رنگ به چشم‌های شما هدیه می‌کند. لازم است بدانید که تابستان‌های شیراز کمی گرم است. به‌طور کلی اما بهترین زمان برای سفر به شیراز، ماه اردیبهشت است. به‌ویژه که ۱۵ اردیبهشت، روز شیراز است و در این مدت جشن‌های جذابی در شهر برقرار است. پس تور شیراز را از دست ندهید.

تاریخچه شیراز

اولین رد پای حضور شیراز را در تاریخ در لوحی عیلامی پیدا کرده‌اند. در این لوح، برای اولین بار نام شیراز در ۲۰۰۰سال پیش ذکر شده است. بر اساس مطالعات مختلف، نام این شهر از تهمورث، گرفته شده است. شیراز در طول تاریخ، همیشه مورد توجه قدرت‌های مختلف بوده است. از دل این توجه، زیباترین آثار به‌جا مانده است. به همین دلیل، شیراز در لیست پنج شهر پر طرفدار ایران قرار گرفته است.

تور شیراز، موقعیتی مناسب است تا هر آنچه که درباره‌ی تاریخ این شهر می‌خواهید، یاد بگیرید. پس از وقت‌تان استفاده کنید و تور ارزان قیمت شیراز را رزرو کنید .وقت آن به قلب تپنده‌ی فارس سفرکنید و از دلبرانگی آن لذت ببرید.