بعضی از سفرها و خاطراتشان چنان در یاد می‌مانند و تصویر روشنی از آن‌ها در خاطر نقش می‌بندد که انگار همیشه زنده و در حال حرکت‌اند. تور چین بی شک یکی از همین سفرهای همیشه زنده و به یادماندنی خواهد بود. چین، کشوری است که نقطه به نقطه و شهر به شهر آن، شگفتی تازه‌ای را برایتان به تصویر می‌کشد و هر لحظه غافل‌گیرتان می‌کند.

از دیوار بلند چین گرفته تا معابد دیدنی و باشکوه و دیدن پانداهای چینی، همه این‌ها و ده‌ها شگفتی دیگر این کشور را تور ارزان قیمت چین به شما هدیه می‌دهد و می‌تواند سفرتان را لذت‌بخش، یادماندنی و خاطره‌انگیز کند.

درباره چین چه می‌دانید؟

کشور چین در قاره آسیا قرار دارد و با ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر به عنوان پرجمعیت‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود.

این کشور با توان توریستی بسیار بالا، مورد توجه گردشگران قرار دارد و هر ساله عده زیادی برای تماشای شگفتی‌ها و زیبایی‌های این کشور بزرگ و پرجمعیت، به آنجا سفر می‌کنند.

از جمله شهرهای توریستی این کشور که می‌توان بسیاری از مکان‌ها و موقعیت‌های تاریخی و جذاب را دید می‌توان از پکن، پایتخت چین، شانگهای، شنزن، گوانگژ و ووهان نام برد.

چین که این روزها به یک امپراتوری در عرصه تولید کالا و صادرات تبدیل شده‌است، با برتری خاصی در زمینه گردشگر پذیری پیشرو است و تورهای زیادی به سمت این کشور تمایل پیدا کرده‌اند.

در سفر با تور چین، چه جاهایی را می‌توانیم ببینیم؟

یکی از جذاب‌ترین مکان‌های چین، مجسمه خیره کننده خدای جنگ در پارک گوانگ یو است که ویژگی برتر و منحصر به فرد آن، وجود موزه در دل این مجسمه است.

دیوار چین، شگفتی دیگری در این شهر است که اگر با تور چین سفر کنید، با یک برنامه‌ریزی عالی در سفر، می‌توانید آن را از نزدیک ببینید.

دریاچه غربی یکی از رویایی‌ترین مکان‌هایی است که اغلب تورهای چین آن را در برنامه گردشی خودشان می‌گنجانند. این دریاچه از تعدادی باغ، جزیره و معبد تشکیل شده‌است که ترکیب همه اینها در کنار هم، زیبایی منحصر به فردی را پدید می‌آورد.

چین مکان‌های دیدنی و جذاب دیگری نیز دارد که با انتخاب تور ارزان قیمت چین می‌توانید به راحتی همه آن‌ها را از نزدیک ببینید.

برای سفر با تور چین چه چیزهایی برداریم؟

برای سفر به این کشور شگفت‌انگیز، سعی کنید لباس‌های کم‌حجم و سبک را انتخاب کنید. چرا که با این کار هم از اضافه بار در فرودگاه نجات پیدا می‌کنید و هم پس از سفر طولانی مدت خود، یک چمدان سبک را با خودتان حمل می‌کنید! از آن‌ جایی که مدت زمان سفر به چین طولانی مدت است، حتما در کیف دستی‌تان خوراکی سلز و مقوی و وسایل سرگرم کننده مانند کتاب داشته باشید. در سفر، خصوصا سفر به کشورهای خارجی، سعی کنید یا رنگ چمدانتان را متمایز و مشخص انتخاب کنید و یا با یک بند، برچسب یا روکش رنگ روشن، ان را از دیگر چمدان‌ها جدا کنید تا هنگام تحویل بار زودتر و راحت‌تر آن را پیدا کنید.

چه زمانی برای سفر با تور چین مناسب‌تر است؟

تنوع آب و هوایی در این کشور وسیع زیاد است اما دو طیف آب و هوایی که بیشتر در چین وجود دارد، آب و هوای گرم و مرطوب و سرد و خشک است. از آن جایی که رطوبت و گرما بیشتر اذیت‌کننده هستند، پیشنهاد می‌شود در اوایل فصل پاییز که گرمای هوا تا حد زیادی از بین رفته و هنوز از سرمای خشک خبری نیست، تور چین را انتخاب کنید.

چگونه به چین برویم؟

برای رفتن به کشور چین می‌توانید با توان به توری که انتخاب می‌کنید، مقصد خودتان را پیدا کنید. اما به طور کلی از ایران تا پکن با هواپیما در حدود ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه زمان می‌برد.

تور چین می‌تواند بهترین فرصت برای تجربه یک جای هیجان‌انگیز با ده‌ها شگفتی منحصر به فرد باشد که همیشه در خاطرتان می‌ماند.