گرجستان با پیشینه‌ی کهن و فرهنگ غنی خود یکی از بهترین مقصدهای اروپایی است. برای سفر به گرجستان می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به دریافت ویزا با تور ارزان قیمت گرجستان راهی مقصد شوید. این کشور که با آغوش باز کوه‌های بلندش منتظر مسافران است، تجربه‌ای از گشت و گذاری فرهنگی ، تاریخی به همراهی طبیعتی فوق‌العاده به شما می‌دهد.

تور گرجستان انتخابی مقرون به صرفه است. پس اگر به دنبالی مقصدی دلپذیر و مدیترانه‌ای هستید این سفر را از دست ندهید. این کشور گردشگران بسیاری از سراسر دنیا دارد و جاذبه‌های طبیعی آن مسافران بسیاری را جذب می‌کند. از هیجان‌انگیزترین آن‌ها می‌توان به ساحل مغناطیسی باتومی اشاره کرد. گرجستان کشور زیبایی و تاریخ است. این سفر را از دست ندهید.

بهترین زمان برای گرجستان گردی

برای گشت و گذار در سرزمین جواهرات و طعم‌های بی‌تکرار باید با آب و هوای آن آشنا باشیم. بهترین زمان برای سفر به گرجستان ماه مارس تا می (اواخر اسفند تا اوایل خرداد). این کشور آب و هوایی معتدل دارد اما گرمای تابستان ممکن است شما را اذیت کند. البته فصل زمستان برای گرجستان، اوج بازی‌های زمستانه است. اگر از علاقمندان به این ورزش‌ها هستید تور گرجستان را از دست ندهید.

تاریخچه گرجستان

وجود حیات در این خاک کهن را به سال‌های بسیار دور تخمین زده‌اند. رد پای انسان‌های اولیه در گرجستان بسیار دیده شده است. با این تفاسیر، قدمت گرجستان بر جذابیت‌های آن می‌افزاید. گرجستان دورانی طولانی در صلح و صفا به سر می‌برد و حکومت پادشاهی در آن جریان داشت. اما پس از حمله‌ی مغول‌‎ها، آرامش این منطقه به هم ریخت.  این فراز و فرودهای تاریخی پس از این زمان ادامه پیدا کرد تا آنچه که امروز از گرجستان می‌بینیم، باقی ماند. از همان روزگاران آثار تاریخی ارزشمند بسیاری به جا ماند که در تور گرجستان می‌توانید ببینید.