مازندران یکی از زیباترین استان‌های ایران است. سفر به مازندران ، مانند کشف دریایی عمیق و پر از جاذبه است. این سرزمین یکی از تاریخی‌ترین نقاط ایران است. نام مازندران با تاریخ و بسیاری از افسانه‌های محلی گره خورده است. اگر مایلید به سرزمین کوه و جنگل‌های انبوه سفر کنید، به راهنمای سفر سفرزون همراه شوید تا اطلاعاتی کاملی در اختیارتان بگذاریم.

بهترین زمان سفر به مازندران

بهترین زمان برای سفر مازندران، بهارهای آن است. در این فصل شما شاهد طبیعتی زیبا هستید و آب وهوایی معتدل تجربه می‌کنید. اما تابستان‌های مازندران بسیار گرم و مرطوب است و شرجی هوا برای گردشگران کلافه کننده می‌شود. پاییز هم از آن فصل‌هایی است که اگر تحمل کمی سرمای شمالی دارید، برای سفر پیشنهاد می‌شود.

جاهای دیدنی مازندران

جاهای دیدنی مازندران یکی از پرطرفدارترین جاهای دیدنی ایران هستند. همه ساله مسافران زیادی به این استان سفر می‌کنند. بنابراین اطلاع داشتن از جاهای دیدنی استان مازندران، نوید یک سفر هدفمندتر از گذشته به مسافران شمال خواهد داد. در ادامه مهم‌ترین جاذبه های مازندران را به شما معرفی می‌کنیم.

null

مشاهده همه مراکز تفریحی

مراکز تفریحی مازندران

مازندران انقدر زیباست که خود تبدیل به یکی از مهم‌ترین مراکز تفریحی ایران شده است. همین که قدم در مسیر مازندران سرسبز و زیبا می‌گذاریم، نشاط و تفریح به سراغمان می‌آید. در این میان پیدا کردن مراکز تفریحی مازندران که علاوه بر طبیعت چشم‌نواز و دریای آرامبخش، یک دنیا هیجان و لذت هم به ما هدیه کند کار چندان سختی نیست. در ادامه راهنمای سفر به مازندران، ما این مراکز را به شما معرفی می‌کنیم.

null

مشاهده همه کافه و رستوران‌ها

کافه و رستوران های مازندران

استان مازندران یکی از توریستی‌ترین شهر‌های ایران عزیزمان است. به همین دلیل قطعا باید انتظار این را داشته باشید که رستوران‌ های زیادی در این استان مشغول به کار باشند. این تنوع و کثرت در تعداد رستوران باعث شده تا انتخاب آنها کار دشواری باشد. ما برای اینکه در سفر به مازندران راحت‌تر باشید، بهترین رستوران ها را به شما معرفی می‌کنیم.

null

مشاهده همه مراکز خرید

مراکز خرید مازندران

این استان زیبا، با ظرفیت بالای گردش‌پذیری، در پی گسترش امکانات رفاهی و تفریحی برای مسافران، توان گردشگری خود را افزایش داده‌است. یکی از حوزه‌های مهم گسترش این توان، تعداد بسیار بالای مراکز خرید این استان است. مراکز خرید مازندران با تنوع بالا، کیفیت بی‌نظیر و حضور در شهرهای مختلف استان، گردشگران زیادی را به خودش جذب کرده‌است.

null

مشاهده همه هتل‌ها

هتل های مازندران

استان مازندران با آن شلوغی و میزان ورودی گردشگران، ممکن است شما را برای انتخاب محل اقامت سردرگم کند. اما بهترین هتل‌هایی که می‌توانیم به شما معرفی کنیم به این شرح است:

با چی بریم مازندران، بهترین مسیر سفر به مازندران

برای سفر به مازندران  راه‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. در ادامه هر کدام از این راه‌ها را بررسی می‌کنیم.

null

اتوبوس : اتوبوس‌ها یکی از گزینه‌های مناسب سفر برای عاشقان سفرهای جاده‌ای هستند. همچنین سفر با اتوبوس به مازندران  می‌تواند مقرون به صرفه باشد. اگر به تنهایی سفر می‌کنید اتوبوس امنیتی خوبی برای شما دارد. می‌توانید بلیط اتوبوس مازندران ‌تان را رزو کنید و مسافرتی جاده‌ای و لذت بخش تجربه کنید.

خودرو شخصی : اگر در شهرهایی ساکن هستید که حداکثر فاصله‌شان با مازندران  ۷۰۰کیلومتر است و ممکن سفرتان حدود ۶ ساعت زمان ببرد می‌توانید با خودروی شخصی به این شهر سفر کنید و از سفر جاده‌ای خود لذت ببرید. اما اگر فاصله‌تان بیشتر از این عدد است بهتر است برای راحتی خودتان از وسایل نقلیه‌ی دیگری استفاده کنید.

null
null

هواپیما اگر از هواداران سفرهای سریع هستید و نمی‌خواهید مدت زیادی در مسیر بمانید همین حالا بلیط هواپیما به مازندران  را رزرو کنید. سفری کوتاه و امن تا هر چه سریع‌تر به مقصد برسید و به تماشای زیبایی‌های شهر بپردازید.