دلتان می‌خواهد به یکی از زیباترین و کم‌هزینه‌ترین کشورهای اروپایی سفر کنید؟ تور اسپانیا بهترین گزینه است. کشوری در اوج زیبایی که هر آنچه از یک سفر لذت‌بخش به کشوری خارجی انتظار دارید برایتان فراهم می‌کند. معماری خیره‌کننده، هنر بی‌بدیل، تاریخ پرفراز و نشیب، فزهنگ بومی متنوع و پربار، طبیعت پر‌تنوع و محسورکننده، غذاهای لذیذ، شهرهای باصفا و پرهیاهو، مراکز خرید و امکانات رفاهی لوکس، هر چه که بخواهید در اسپانیا فراهم است.

دیدن از زیباترین مقاصد گردشگری اروپا با تور اسپانیا

شهر‌های مختلف اسپانیا هر کدام طبیعتی منحصر به خود و جاذبه‌هایی دیدنی و هیجان‌انگیز دارند که سفر به اسپانیا را حتی اگر برای چندمین بار باشد جذاب می‌کند. در پایتخت تحسین‌برانگیز اسپانیا، مادرید، می‌توانید کاخ سلطنتی ال پرادو، موزه ال پرادو، موزه هنرهای معاصر و سایر موزه‌های مهم کشور، دروازه خورشید و… را ببینید، در میدان زیبای  پلازا قدم بزنید، از انواع غذاهای خوشمزه اسپانیایی در رستوران‌های لوکس این شهر نوش جان کنید و سفری فوق‌العاده داشته باشید.

در بندر بی‌نظیر بارسلون، می‌توانید در کنار داشتن لحظاتی مفرح در کنار ساحل، از محله تاریخی این شهر باستانی دیدن کنید. در تور اسپانیا بناهای اصیل این شهر که به دست بزرگترین معماران تاریخ ساخته شده‌اند را ببینید، از موزه‌های این شهر که آثاری از هنرمندان بزرگ تاریخ را در خود جای داده دیدن کنید و در مراکز خرید لوکس بارسلون سوغاتی بخرید.

اگر با تور اسپانیا به والنسیا بروید هم در شهر هنر و علوم می‌توانید از بزرگترین آکواریوم اقیانوس‌شناسی اروپا با معماری مدرن اعجاب‌انگیزش دیدن کنید. علاوه بر کلیساهای متعدد که هر کدام زیبایی معماری و شکوه مختص به خود را دارند چند تا از بی‌نظیرترین آثار معماری اسلامی را نیز مثل مسجد قطربه و کاخ الحمرا در اسپانیا سیاحت می‌کنید. ‌شهرهای تاریخی زیبای اسپانیا در کنار روستاهای بکر و دورافتاده در دل دره‌ها و کوه‌ها، زیبایی این کشور را چند برابر می‌کند.

کارناوال‌های جذاب در اسپانیا

اسپانیا برگزارکننده کارناوال‌ها و همایش‌های بزرگ بین‌المللی نیز هست. سفر به اسپانیا در زمان برگزاری کارناوال‌های داخلی و خارجی مختلف هم می‌تواند تجربه‌ای متفاوت باشد. اسپانیا یکی از مراکز هنری اروپا نیز هست. موسیقی و رقص‌های مخصوص اسپانیایی با لباس‌های ویژه می‌تواند تجربه شرکت در جشن‌های مختلف این کشور را لذت‌بخش‌تر هم بکند. تنوع فرهنگ در اسپانیا برای کسانی که به فرهنگ‌های بومی علاقه‌مندند سفر با تور اسپانیا را پربارتر نیز می‌کند.

بهترین زمان سفر با تور اسپانیا

تنوع طبیعی ویژگی دیگر اسپانیاست. اسپانیا از کسانی که عاشق کوهستانند تا آن‌هایی که نمی‌توانند از دریا دل بکنند را راضی نگه می دارد. آب و هوا هم در اسپانیا بسیار متنوع است و به خاطر همین سفر با تور اسپانیا در هر فصلی از سال می‌تواند لذت‌بخش باشد. اما با توجه به اینکه هوای اکثر مناطق اسپانیا در تابستان بسیار گرم می‌شود، بهترین زمان سفر به این کشور بهار و پاییز است.

نکاتی درباره سفر با تور اسپانیا

برای سفر به اسپانیا به تاریخ جشن‌های ملی، تعطیلات رسمی و تاریخ کارناول‌ها و همایش‌های خاص دقت کنید. برای اینکه اگر نمی‌خواهید در جشن‌ها و رویدادهای خاص این کشور شرکت کنید، تاریخ سفر خود را تغییر بدهید. ممکن است به خاطر رویداد مورد نظر مقصدتان بسیار شلوغ‌تر باشد و این موضوع هم قیمت تور اسپانیا را افزایش می‌دهد و هم شلوغی بیش از حد از لذت سفرتان می‌کاهد. با تور ارزان اسپانیا سفری لذت‌بخش به این کشور رویایی داشته باشید.