جزیره کیش همیشه مقصدی جذاب برای گردشگران بوده است، چنانکه سالانه بیش از یک و نیم میلیون گردشگر از کیش دیدن می‌کنند. کیش دریای نیلگونی دارد که می‌توانی مدت‌ها در ساحلش بنشینی و بزرگی و زیبایی‌اش را ستایش کنی. اما جاذبه‌های طبیعی تنها بخشی از زیبایی‌های جزیره کیش است. سفر با تور کیش خیالتان را از همه چیز راحت می‌کند و شما می‌توانید با کمک گرفتن از راهنماهای تور همه جاهای دیدنی جزیره را زیر پا بگذارید. از پارک‌های ساحلی شیک و زیبا تا مکان‌های تاریخی و پاساژهای لوکس.

کیش، مقصدی پر از دیدنی‌های به یاد ماندنی

جزیره کیش در خلیج فارس، پارک‌های ساحلی زیادی دارد که گشت و گذار در آن تلفیقی لذت‌بخش است از لذت کنار دریا بودن و تفریحات ساحلی. با تور کیش می‌توانید انواع ورزش‌های آبی را، از غواصی گرفته تا پاراسل و شاتل سواری، با بهترین قیمت همراه دوستانتان تجربه کنید. در این سفر همین‌طور می‌توانید در شهر زیرزمینی کیش از کاریز کیش که با ارتفاعی ۴۵ کیلومتری یکی از عجایب قنات‌سازی است دیدن کنید، در شهر باستانی حریره با قدمتی ۸۰۰ ساله گشت و گذار کنید و کشتی به گل نشسته یونانی را نیز که مثل نمادی برای کیش زیباست سیاحت کنید.

امکانات رفاهی کیش

کیش پر است از هتل‌های شیک و درجه یک و پاساژهای لوکس که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد هر چه که بخواهید با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می‌دهد. یکی از تفریحات پرطرفدار مسافران تور کیش گشت و گذار در پاساژهای متعدد جزیره و خرید لباس، لوازم آرایش، لوازم تزئینی منزل یا حتی لوازم الکترونیکی است. بخش بزرگی از لذت سفر به کیش هم استفاده از امکانات درجه یک هتل‌های جزیره است که با تورهای لحظه آخری کیش هزینه‌هایش بسیار پایین می‌آید. در کیش اجاره ماشین‌های لوکس گرانقیمت با هزینه‌های بسیار پایین هم علی‌الخصوص برای آقایان بسیار لذت‌بخش و پرطرفدار است.

بهترین زمان سفر با تور کیش

کیش جزیره‌ای در خلیج فارس و استان هرمزگان است. همان‌طور که می دانید این منطقه در تابستان آب و هوایی گرم و مرطوب دارد. بهترین زمان برای سفر با تور کیش زمستان است. ماه‌های دی، بهمن و اسفند هوا در کیش انقدر مطلوب است که لذت سفرتان را دو چندان می‌کند. برای سفر در ماه‌های اولیه بهار و پاییز هم می‌توانید روی آب و هوای مطلوب جزیره حساب کنید. تنها در فصل تابستان و در اوج گرماست که اگر گرمایی هستید و از آفتاب گریزانید، یا می‌خواهید وقت زیادی را به ورزش‌های آبی در کنار دریا اختصاص دهید ممکن است داغی هوا اذیتتان کند. اما در گرم‌ترین روزهای سال هم با وجود امکانات سرمایشی عالی از گشت و گذار در پاساژها و بسیاری از مراکز تفریحی کیش لذت خواهید برد.

مسیرهای کیش

برای رفتن به کیش می‌توانید از ماشین شخصی استفاده کنید و در بندرعباس با سوار شدن بر لنچ به جزیره برسید یا از قطار استفاده کنید. ولی رایج‌ترین مسیر برای تور کیش استفاده از خطوط هوایی است که در کمترین زمان شما را به این شهر زیبا می‌رساند. با استفاده از تور کیش می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی و لذت سفر خود را دو چندان کنید.