اگر اهل سفر و تجربه‌ی لذت‌های ناب آن هستید، پس بدون شک از چشیدن غذاهای جدید و متنوع در مقصد هیجان زده خواهید شد. یکی از خوش‌ترین لحظات سفر، مختص خوراکی‌ها، غذاها و شکم‌گردی‌هایی است که در کافه‌ها، رستوران‌ها و غذاخوری‌های کوچک و بزرگ خیابان‌های یک شهر می‌شود تجربه کرد. اصفهان هم مثل بسیاری از مقاصد گردشگری داخل ایران، طعم‌های مهیج و اصیلی دارد که توریست‌ها شیفته‌ی آن هستند. این شهر با اصالتی تاریخی و خوشمزگی‌های ناب سنتی خود، از مسافرانش پذیرایی می‌کند. وقت‌گذرانی در رستوران های اصفهان برای هر گردشگری لذت‌بخش خواهد بود.

 

این شهر پر از رستوران‌های متنوعی است که هر نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. اگر به دنبال نوش جان کردن یک غذای سنتی در یک رستوران محلی هستید یا از چشیدن یک طعم جدید در یک رستوران لاکچری لذت می‌برید، تفاوتی ندارد؛ اصفهان شما را راضی می‌کند. با سفرزون همراه شوید تا سری به رستوران های اصفهان بزنیم.

 

رستوران شهرزاد ، یک انتخاب لوکس و سنتی در میان رستوران های اصفهان

رستوران شهرزاد ، لوکس و سنتی در میان رستوران های اصفهان
رستوران شهرزاد ، لوکس و سنتی در میان رستوران های اصفهان

اگر دنبال یک رستوران لوکس با تزینات سنتی و اصیل هستید، رستوران شهرزاد یک انتخاب فوق‌العاده است. این رستوران قدیمی از بهترین رستوران های اصفهان است که با نقاشی‌ها و آینه کاری‌های سنتی تزیین شده است و شیشه‌های رنگی پنجره‌های آن، انعکاس زیبایی از سنت و اصالت اصفهان را به نمایش می‌گذارد. کیفیت غذای رستوران شهرزاد اصفهان مثال زدنی است و شلوغی همیشگی آن تأیید کننده‌ی این کیفیت است. در این رستوران انواع غذاهای اصیل ایرانی و اصفهانی به همراه غذاهای فرنگی، با بهترین کیفت سرو می‌شود تا هر سلیقه‌ای را راضی نگه دارد. اگر از غذا خوردن در فضایی مزین به نقش و نگارهای اصیل اصفهان لذت می‌برید و در عین حال خواهان یک رستوران لوکس هستید، در سفرتان به این شهر حتماً سری به رستوران شهرزاد بزنید.

آدرس رستوران شهرزاد : اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، خیابان عباس آباد

تلفن: ۰۳۱۳۲۲۰۴۴۹۰

 

آدرس رستوران شهرزاد اصفهان روی نقشه گوگل


برای دریافت راهنمای سفر به اصفهان کلیک کنید.


رستوران ایتالیایی زاوا ، یک طعم خاص در اصفهان

رستوران ایتالیایی زاوا | از رستوران های اصفهان
رستوران ایتالیایی زاوا | از رستوران های اصفهان

در خیابان شیخ صدوقی اصفهان، رستورانی وجود دارد که طعم و بوی خوش غذاهای ایتالیایی آن در شهر مشهور است. رستوران ایتالیایی زاوا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسانی است که شیفته‌ی مزه‌ی خوب غذاهای ایتالیایی هستند و در سفر هم از تجربه‌ی این طعم لذت می‌برند. این رستوران به شکلی زیبا طراحی شده است و دکوراسیون خاص و آرامش‌بخش آن، لذت خوشمزگی غذاها را چند برابر می‌کند. اگر در طول سفرتان، هوس خوردن غذای ایتالیایی به سرتان زد، حتماً رفتن به زاوا را در لیست رستوران‌گری‌تان بگنجانید و فراموش نکنید که پاستا و لازانیای معروف آن را امتحان کنید.

آدرس رستوران ایتالیایی زاوا : اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، خیابان پرواز، پلاک ۴۷

تلفن:۰۳۱۳۶۷۰۱۰۰۰

آدرس رستوران ایتالیایی زاوا روی نقش گوگل

رستوران شاندیز اصفهان

رستوران شاندیز اصفهان | رستوران های اصفهان
رستوران شاندیز اصفهان | رستوران های اصفهان

اگر دل‌تان می‌خواهد یک طعم لذیذ و با کیفیت را در اصفهان تجربه کنید، رستوران شاندیز گزینه‌ی خوبی برای رستوران‌گردی‌تان است. در این رستوران می‌توانید طعم لذیذ کباب اصیل ایرانی را با طبخی اصفهانی تجربه کنید و کیفیت سفرتان را با خوشمزگی دیگر غذاهای این رستوران بالا ببرید. این رستوران در خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش خیابان مفید واقع شده ودر بین رستوران های اصفهان ، انتخاب بسیاری از توریست‌های این شهر است.

آدرس رستوران شاندیز اصفهان : اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش خیابان شیخ مفید، طبقه زیرین بانک سرمایه، رستوران شاندیز ایران زمین

تلفن: ۰۳۱۳۶۶۳۵۰۰۱

آدرس رستوران شاندیز اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران آراخوان اصفهان ، لذت غذا در یک نمای تاریخی

رستوران آراخوان اصفهان
رستوران آراخوان اصفهان

یکی از رستوران‌هایی که در اصفهان هیچگاه فراموشش نخواهید کرد، رستوران آراخوان است که در ابتدای چهارباغ بالا واقع شده است. وارد این رستوران که بشوید، نقش و نگار و قوس‌های زیبایی که بر دیوارها جا گرفته‌اند، این تصور را برای شما به‌وجود می‌آورد که وارد یکی از مکان‌های تاریخی اصفهان شده‌اید. این رستوران مشابه معماری مکان‌های تاریخی و سنتی اصفهان تزیین شده است و شما را به حال و هوای این آثار باستانی می‌برد. کیفیت غذاهای آراخوان در بین رستوران های اصفهان مثال زدنی است و انتخاب بیش‌تر گردشگرهای شهر است. این رستوران با فضایی سنتی و دلچسب، پاسخگوی خوبی برای بیش‌تر ذائقه‌ها خواهد بود.

آدرس رستوران آراخوان اصفهان : اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهارباغ بالا، جنب مجتمع کوثر

تلفن: ۰۳۱۳۶۲۸۴۵۴۷

آدرس رستوران آراخوان روی نقشه گوگل

رستوران نیکان اصفهان ، یک انتخاب همیششگی برای همه سلیقه‌ها

رستوران نیکان اصفهان
رستوران نیکان اصفهان

رستوران نیکان از بهترین رستوران های اصفهان است که برای هه‌ی ذائقه‌ها پیشنهادهای خوشمزه‌ای دارد. این رستوران با فضایی دلچسب و آرامش‌بخش در خیابان میرفندرسکی اصفهان واقع شده و به تنوع بالای منو مشهور است. اگر هوس خوردن غذاهای اصیل ایرانی را دارید یا از طعم خوش غذاهای ترکی، فرانسوی، ایتالیایی و… هیجان زده می‌شوید، منوی نیکان انتخاب‌های خوشمزه‌ای را پیش روی‌تان قرار می‌دهد. کیفیت بالای این رستوران به حدی راضی کننده است که تجربه‌ی یک بار آن برای هر فرد کافی است تا مشتری همیشگی آن شود. رستوران نیکان فرصت خوبی است که در رستوران‌گردی‌تان در شهر اصفهان، یک غذای خانوادگی را در جمعی دوست داشتنی تجربه کنید.

آدرس رستوران نیکان اصفهان : اصفهان، خیابان میرفندرسکی ، روبه‌روی هلال احمر، رستوران نیکان

تلفن: ۰۳۱۳۶۶۱۳۳۷۵

آدرس رستوران نیکان اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران وی آی پی اصفهان ، یک انتخاب لاکچری

اگر طرفدار رستوران‌های لاکچری با منوی سلف سرویس هستید، رستوران وی آی پی اصفهان یک پیشنهاد فوق‌العاده و راضی کننده برای‌تان خواهد بود. این رستوران با کیفیتی مثال زدنی و تنوع بالای غذایی به شکل سلف سرویس از مهمانان خود پذیرایی می‌کند و هیچ محدودیتی برای مشتریان در انتخاب غذا و دیگر سرویس‌ها وجود ندارد. چیدمان و طراحی بسیار شیک این رستوران، فضایی زیبا و دلفریب به‌وجود آورده که آرامش را با سرو غذا عجین کرده است. این رستوران گزینه‌ی بسیار مناسبی برای خاطره سازی یک شام دلچسب در اصفهان است.

آدرس رستوران وی آی پی اصفهان : اصفهان، خیابان چهارباغ بالا

تلفن: ۰۳۱۳۶۵۵۰۴۰۰

آدرس رستوران وی آی پی اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران باغ شهر اصفهان ، چشم اندازی فراموش نشدنی به زیبایی‌های نصف جهان

رستوران باغ شهر اصفهان
رستوران باغ شهر اصفهان

دنیایی از کباب‌های خوشمزه و خوش‌پخت به همراه دیگر غذاهای اصیل ایرانی را می‌توانید در رستوران باغ شهر اصفهان نوش جان کنید. تمام جذابیت‌های این رستوران در تنوع منوی خوشمزه‌ی آن خلاصه نمی‌شود. بام منحصر‌به‌فرد و بسیار وسیع این رستوران، یکی از دل‌انگیز‌ترین فضاهایی است که می‌شود زیر آسمان شهر یک طعم لذیذ را تجربه کرد. پیش روی‌تان یک قابی فوق‌العاده از عمارت و باغ هشت بهشت و مدرسه و خیابان چهارباغ عباسی وجود دارد که هوش از سرتان می‌برد و شما را بیش از پیش شیفته‌ی این رستوران می‌کند. اگر به دنبال یک تجربه‌ی لذت‌بخش در بین رستوران های اصفهان هستید، حتماً سری به رستوران باغ شهر بزنید و از ترکیب زیبایی نصف جهان و طعم خوش غذاهای اصیل آن لذت ببرید.

آدرس رستوران باغ شهر اصفهان : اصفهان، خیابان چهارباغ عباسی، روبه‌روی خیابان شیخ بهایی، بام مجتمع تجاری هشت بهشت، بام رستوران سنتی باغ شهر

تلفن: ۹۵۰۲۰۰۳۹

آدرس رستوران باغ شهر اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران شب نشین اصفهان ، سرو خوشمزگی در قصری چینی

رستوران شب نشین اصفهان
رستوران شب نشین اصفهان

رستوران شب نشین یکی از خلاقانه‌ترین طراحی‌های فضا را در بین رستوران های اصفهان به خود اختصاص داده است. این رستوران با نمایی بسیار زیبا در فضایی مشابه یک قصر چینی از مهمانانان خود، با بهترین نوع غذاهای اصیل ایرانی پذیرایی می‌کند. کباب‌های این رستوران در اصفهان بسیار خواهان دارد که طعم خوش آن‌ها در این قصر آسیایی چند برابر می‌شود. رستوران شب نشین با طراحی منحصربه‌فرد خود در شب‌های اصفهان می‌درخشد و حضور پر رونق مردم شهر، آن را خواستنی‌تر کرده است. اگر به اصفهان سفر کردید و سری به این رستوران زدید، فراموش نکنید که حتماً طعم کباب بختیاری ناب آن را بچشید.

آدرس رستوران شب نشین اصفهان : اصفهان، بلوار آتشگاه، بعد از کوه آتشگاه

تلفن: ۰۳۱۳۳۳۹۳۶۳۳

آدرس رستوران شب نشین اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران نقش جهان اصفهان ، تجربه‌ی خوشمزه به سبکی سنتی

رستوران نقش جهان اصفهان
رستوران نقش جهان اصفهان

سفر به اصفهان و گشت در کوچه و خیابان‌های آن، حسی از اصالت و سنت را در بین گردشگران زنده می‌کند که می‌شود لذت این حس را با سرو غذا در یک محیط زیبا و سنتی چند برابر کرد. رستوران سنتی نقش جهان اصفهان ، برای لذت بردن از یک غذای دلچسب ایرانی، یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که در نصف جهان پیش روی شما قرار دارد. معماری این سفره خانه سنتی، به شکل هوشمندانه‌ای المان‌های معماری اصیل اصفهان را با شیوه‌ی نوین معماری ایرانی آمیخته تا جذابیت فضا را چند برابر کند. در گشت‌وگذارتان در میدان نقش جهان سری به این رستوران بزنید و در فضای زیبای آن همراه یک موسیقی اصیل ایرانی، از خوشمزگی غذای‌تان لذت ببرید.

آدرس رستوران نقش جهان اصفهان : اصفهان، میدان نقش جهان، جنب مسجد شیخ لطف الله، داخل بازار

تلفن: ۰۳۱۳۲۲۱۹۰۶۸

آدرس رستوران نقش جهان اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران حکیم باشی ، حس خوشمزه‌ی اصفهان‌گردی

رستوران حکیم باشی
رستوران حکیم باشی

اصفهان پر از رستوران‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی است که با طراحی جالب خود، حس جذابی از شکم‌گردی را در این شهر تاریخی به مسافران القا می‌کنند. رستوران حکیم باشی اصفهان یکی از این نوع رستوران‌های سنتی شهر است که با فضایی جذاب و کیفیت غذایی مثال زدنی از مهمانان خود پذیرایی می‌کند. شیشه‌های رنگی، تخت‌های چوبی و دیگر المان‌های سنتی در این رستوران حسی سرشار از سرزندگی را به‌وجود آورده است. اگر مشتاق نوش جان کردن یک غذای اصیل در فضایی سنتی و نوستالژیک اصفهانی هستید، حتما سری به رستوران حکیم باشی شهر بزنید.

آدرس رستوران حکیم باشی اصفهان : اصفهان، خیابان سپه، خیابان حکیم، بازاربزرگ حکیم، طبقه اول

تلفن: ۰۳۱۳۲۱۲۰۲۳۷

آدرس رستوران حکیم باشی اصفهان روی نقشه گوگل

رستوران خوانسالار اصفهان ، طعم غذا در پس آجرهای یک بنای سنتی

رستوران خوانسالار اصفهان
رستوران خوانسالار اصفهان

رستوران خوانسالار اصفهان، در چهارباغ بالا، فضایی سنتی و آجری را طراحی کرده تا به محض ورود خودتان را در دل یک بنای از تاریخ برگشته احساس کنید. دیوارهای آجری، قوس‌های نوستالژیک و فضایی صمیمی و هر المانی که شما را به یاد زیبایی‌های اصیل و قدیمی بیندازد، در این رستوران خودنمایی می‌کند. در این فضای دلنشین از طعم خوش غذای خود که به سبکی اصفهانی طبخ می‌شود لذت ببرید و در این محیط گرم و صمیمی وقت بگذرانید.

آدرس رستوران خوانسالار اصفهان : اصفهان، چهارباغ بالا، روبه‌روی تعاونی برق منطقه

تلفن: ۰۳۱۳۶۶۶۰۶۰۴

آدرس رستوران خوانسالار اصفهان روی نقشه گوگل

بریانی اعظم اصفهان ، مقر یک خوشمزه سنتی در شهر

بریانی اعظم اصفهان
بریانی اعظم اصفهان

بریان غذای محبوب و اصیل اصفهان است که لذت خوردن آن یکی از مهم‌ترین بخش‌های اصفهان‌گردی است. این ترکیب خوشمزه از گوشت گوسفند و جگر، در میان یک نان سنتی، با حجمی کوچک، یکی از غذاهای بسیار مقوی اصفهان است که محبوبیتش از مرزهای این شهر گذشته و هر گردشگری مشتاق تجربه‌ی لذت طعم آن است. بریانی‌های مختلفی در اصفهان این غذا را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند و یکی از بهترین بریانی‌های شهر، بریانی اعظم است که در چهار شعبه‌ی مختلف، با بهترین کیفیت بریان اصفهان از مهمانان خود پذیرایی می‌کند.

آدرس شعبه ۱: اصفهان، دروازه دولت، ابتدای چهارباغ پایین

تلفن: ۰۳۱۳۲۲۰۲۰۷۰

آدرس شعبه ۲: اصفهان، خیابان مسجد سید، جنب اداره پست

تلفن: ۰۳۱۳۳۳۸۳۰۷۰

آدرس شعبه ۳: اصفهان، خیابان کمال اسماعیل، جنب پمپ بنزین

تلفن: ۰۳۱۳۲۱۲۵۷۳۰

آدرس شعبه ۴: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه نظر، جنب پمپ بنزین

تلفن: ۰۳۱۳۶۲۸۰۹۳۹

آدرس شعبه ۳ بریانی اعظم اصفهان روی نقشه گوگل

کافه رستوران مس و قالی اصفهان ، آرامش در فضایی صمیمی

کافه رستوران مس و قالی اصفهان
کافه رستوران مس و قالی اصفهان

در یک محیط سنتی و مزین به میز و صندلی‌های چوبی قدیمی، هم از خوشمزگی‌های یک کافه لذت ببرید و هم یک غذای خوش‌طعم را تجربه کنید. کافه رستوران مس و قالی با یک طراحی ساده و سنتی، فضایی دلچسب برای وقت‌گذرانی به‌جود آورده که از بهترین گزینه‌ها برای کافه گردی در اصفهان است.

آدرس کافه رستوران مس و قالی اصفهان : اصفهان، خیابان سپه

تلفن: ۰۳۱۳۲۲۲۲۷۶۴

آدرس کافه رستوران مس و قالی اصفهان روی نقشه گوگل

کافه رستوران هرمس ، لذت خوشمزگی در اصفهان

کافه رستوران هرمس
کافه رستوران هرمس

برای تجربه‌ی کافه نشینی در کوچه میدان جلفای اصفهان، هرمس انتخاب خوبی خواهد بود. این مقر خوشمزگی علاوه بر طعم‌های مرسوم یک کافه، چند نوع غذا هم سرو می‌کند و یکی از دلچسب‌ترین کافه رستوران‌های اصفهان محسوب می‌شود. این کافه رستوران طراحی جذاب و خاصی دارد که آن را به فضایی آرامش‌بخش برای وقت‌گذرانی تبدیل کرده است.
آدرس کافه رستوران هرمس اصفهان : اصفهان، خیابان نظر میانی، خیابان کلیسا وانک، کوچه میدان جلفا

تلفن: ۰۳۱۳۵۵۵۵۵۵۵

آدرس کافه رستوران هرمس اصفهان روی نقشه گوگل

در سفرتان به اصفهان، رستوران‌گردی‌های این شهر تاریخی را از دست ندهید. تجربه‌ی لذت‌بخش طعم‌های متنوع در نصف جهان، یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های گردش در این شهر تاریخ و اصالت است. به این شهر سفر کنید، سراغ مکان‌های تاریخی بروید، به کوچه و بازار سر بزنید و رفتن به رستوران‌های خوشمزه‌ی آن را هم از دست ندهید. سفرزون منتظر نظرات و دیده‌های شما در مورد رستوران های اصفهان است.


برای آشنایی بیشتر با دیدنی های اصفهان کلیک کنید.


 

5/5 ( 1 نظر )