این روزها مردم پایتخت و کسانی که مسافر تهران‌اند، به دنبال تجربه‌هایی نو در مکان‌های جدید می‌گردند. مکان‌هایی که می‌توانند در آن لحظات جذاب و به یادماندنی‌شان را رقم بزنند. مجموعه گردشی_تفریحی بام لند تهران یکی از بهترین جاذبه‌های پایتخت است که در کمترین زمان مورد توجه عده زیادی قرار گرفت. از جمله مهم‌ترین مواردی که در این مجموعه تفریحی جلب توجه می‌کند، رستوران‌های بام لند است که با تنوع بسیار زیاد و کیفیت بالا در آن قرار دارند. رستوران‌هایی که نیاز افراد مختلف را با سلیقه‌های گوناگون، در یک زمان پاسخ داده و آن‌ها را با لبخند رضایت بدرقه می‌کنند. برای آن که با رستوران‌های بام لند آشنا شوید و درباره ویژگی‌های هر یک از آن‌ها بیشتر بدانید، در ادامه با سفرزون همراه باشید:

 

ممد استیک؛ استیک با چاشنی نمک دریایی

ممد استیک
ممد استیک

ممد استیک یکی از اولین رستوران‌های پرطرفدار در بام لند است که می‌توانید در آنجا طعم واقعی یک استیک خوشمزه را بچشید و از عطر و بوی بی‌نظیرش لذت ببرید.

ممد استیک
ممد استیک

محیط این رستوران بسیار آرام، گرم و صمیمی است و رفتار پرسنل با مشتریان نیز در نهایت احترام صورت می‌گیرد. فضای داخلی و تزیینات به کار رفته در ممد استیک، حس آرامش دلپذیری را به آدم می‌بخشد و برای چند ساعت استراحت و یا یک دورهمی صمیمانه بسیار مناسب است.

نکته جالب و هی